Szczury lądowe na pokład!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Listopad 2017
  • Komentuj 1

Raptem tydzień został przyszłym piratom na zapisanie się do programu Insider, który zagwarantuje im udział w testach Sea of Thieves!

Jeśli marzyliście o życiu rodem z Piratów z Karaibów to Rare, studio odpowiedzialne za Sea of Thieves, ma dla Was dobrą wiadomość. Jeśli do pierwszego grudnia zapiszecie się do Insidera, to otrzymacie dostęp do kończącej swój żywot technicznej alfy. Skorzystacie na tym na tyle, że tytuł jest już niemal skończony, a do premiery zostało raptem kilka miesięcy (pierwszy kwartał 2018), jest to więc znakomita okazja by na własnej skórze przekonać się czy Sea of Thieves to gra, na którą czekacie. 

Zbierz załogę, podnieś kotwicę i ahoj przygodo!

No dobrze, co trzeba zrobić, żeby Sea of Thieves sprawdzić? Sprawa jest dość prosta. Krok pierwszy to udanie się na oficjalną stronę gry i dołączenie do Insidera, możecie to zrobić klikając w ten link. Niestety nie każdy może to zrobić, bo dołączenie do alfy równoznaczne jest z podpisaniem NDA zakazującego publikacji jakichkolwiek materiałów pochodzących z testów. Co bardzo ważne - podpisać taki dokument może jedynie osoba pełnoletnia.

Dodatkowo nie obejdzie się bez aktywnego konta Xbox Live na (PC), a jak łupić statki i kraść złoto zamierzacie na Xboxie One to będzie Wam potrzebne opłacenie abonamentu Xbox Live Gold. 

Jak już wspomniałem, długo na piracką przygodę od Rare nie będziemy czekać. Gra wszystkim przeznaczona będzie do rozgrywki kooperacyjnej, ze sporych rozmiarów otwartą mapą, wieloma skarbami i innymi uciechami pirackiego życia (rum!). Cała gra na pewno nie próbuje brać siebie do końca serio, jak choćby podobny tematyką ubisoftowy Skull and Bones, a nieco cukierkowy klimat dodaje jej specyficznego uroku.

[źródło: news.xbox.comseaofthieves.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze