Metal: Hellsinger zapowiada pierwsze DLC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Metal: Hellsinger to wielokrotnie nagradzany i uznany przez krytyków rytmiczny FPS, w którym gracze zabijają hordy demonów w rytmie heavy metalu. Dziś deweloper The Outsiders i wydawca Funcom z dumą ogłaszają, że pierwsze DLC, Dream of the Beast, pojawi się 29 marca.

Metal: Hellsinger zapowiada pierwsze DLC

Do wykonania dwóch zupełnie nowych, oryginalnych utworów zaprosiliśmy nowe gwiazdy: Cristinę Scabbię z Lacuna Coil oraz Will'a Ramosa z Lorna Shore, obdarzonego ostrym, demonicznym głosem. Gracze mogą wybrać te utwory z nowej funkcji Song Selection, która pojawi się w darmowej aktualizacji w tym samym dniu, w którym ukaże się Dream of the Beast.

Oprócz dwóch nowych piosenek, Dream of the Beast dodaje jeszcze wiele więcej. Przedzieraj się przez demony w rytmicznych wybuchach krwi za pomocą The Red Right Hand, nowego karabinu maszynowego, i załóż jeden z trzech efektownych strojów, które zapewniają unikalne parametry rozgrywki. Dzięki temu DLC, gracze będą mogli doświadczyć Metal: Hellsinger z zupełnie innym rytmem i stylem gry.

Metal: Hellsinger utrzymuje swój 97% "Overwhelmingly Positive" wynik na Steamie po zdobyciu nagrody Golden Joystick za najlepszy dźwięk, Tin Pan Alley Game Music Award, The Spawnies za najlepszą muzykę, NAVGTR Awards za Outstanding Song Collection, Outstanding Original Light Mix Score (nowe IP), Outstanding Game, Music or Performance Based, a także nominacji do The D.I.C.E Awards, The Game Awards i The Steam Awards.

29 marca spraw, by Piekło było przerażone dzięki nowej muzyce, strojom oraz nowej broni w Dream of the Beast.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze