Matura z Gier 2016

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Czerwiec 2016
  • Komentuj 1
FOxWd2R Zapomnijcie o fizie, matmie, historii, czy innych równie nieprzydatnych przedmiotach maturalnych. U nas liczy się tylko jedna matura - ta z gier.  To już trzecia edycja Matury z Gier organizowanej przez Kyca oraz Łosia. Tak samo jak w przypadku poprzednich matur przewidywane są nagrody rzeczowe dla najlepszych maturzystów. miejsce01W tym roku najlepszy uczeń może zgarnąć słuchawki HyperX Cloud II oraz w zależności co woli: Overwatcha albo pre-order na Battlefield I. miejsce02 Maturzysta z drugim najlepszym wynikiem cieszył się będzie z dysku SSD HyperX Fury 120GB i podobnie jak student z pierwszego miejsca będzie mógł wybrać miedzy Overwatchem i pre-orderem na Battlefielda I. miejsce03 Trzeci najlepszy zawodnik dostanie pamięć 8GB (2x4) DDR4 HyperX Fury 2400 MHz, grę Rocket League oraz The Forest. Spokojnie - to nie koniec nagród - pełną listę tego co można wygrać znajdziecie tutaj.
Teraz rzecz najważniejsza: jak się zapisać i na kiedy się przygotować? Każdy prawdziwy maturzysta wie, że nauka do egzaminu dojrzałości rozpoczyna się na dwa dni przed samą maturą. Dlatego Matura z Gier startuje w niedzielę 26 czerwca o godzinie 17:55. Czasu na przygotowanie będzie więc aż nadto. Jak możecie się zapisać? Prosta sprawa! Wystarczy: 1. W niedzielę 26 czerwca o godzinie 17:55 CEST zajrzeć na jedną z poniższych stron:

http://www.maturazgier.pl https://www.facebook.com/maturazgier https://www.facebook.com/losiugra https://www.facebook.com/kycugra

2. Po godzinie 18:00 CEST pojawi się link do formularza maturalnego, który będzie można rozwiązywać. Od tego czasu masz 20 minut na wypełnienie formularza. Czas ten będzie odliczany online na stronie Matura z Gier. Po zaznaczeniu odpowiedzi należy przesłać formularz.

UWAGA!

To ważne aby wypełnić i PRZESŁAĆ formularz przed upływem czasu i zamknięciem go - jeśli nie zdążysz tego zrobić, Twoje odpowiedzi nie zostaną zaliczone do konkursu z nagrodami.
3. Zarówno moment otwarcia formularza jak i odliczanie do jego zamknięcia będą transmitowane na poniższych livestreamach (więc warto je sobie otworzyć):

http://www.hitbox.tv/kycu http://jarock.pl/losiu-live/

Dodatkowo informacje będą na bieżąco przekazywane do współpracujących z Maturą z Gier streamerów, prowadzących w tym czasie swoje livestreamy. Formularze można wypełniać także z większości urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy w piątek 24 czerwca o godzinie 20:00 na livestreamy Kyca oraz Łosia na maturalne Q&A. Kycu i Łosiu postarają się odpowiedzieć tam na wszystkie Wasze pytania. A nam nie pozostaje nic innego jak życzyć szczęście na maturze! Połamania piór!
[źródło: maturazgier.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze