Matura z gier

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Listopad 2015
  • Komentuj 0
12191156_901941239887010_136660168697666923_o Matura w tym roku zaskoczyła graczy i postanowiła pojawić się już na jesień! W sobotę 14 listopada będziecie mogli spróbować swoich sił mierząc się z pytaniami z egzaminu dojrzałości... z gier. Ach te stresy związane z maturą. Wszyscy ubrani na galowo i przebierający nogami ze stresu. Co za pytania się trafią? Czy jestem dobrze przygotowany? Czy na pewno o wszystkim pamiętam?

Te głosy pojawią się w głowach uczestników Matury z Gier już w najbliższą sobotę. Tego dnia o godzinie 16:50 musicie wejść na jedną z czterech przygotowanych przez organizatorów stron:

www.maturazgier.pl www.facebook.com/maturazgier www.facebook.com/losiugra www.facebook.com/kycugra

Tuż przed godziną  piątą po południu osoby odpowiedzialne za Maturę z Gier przekażą w Wasze ręce link do formularza maturalnego. Żeby wszyscy wystartowali o tej samej godzinie formularz będzie początkowo zabezpieczony hasłem, które zostanie Wam podane punktualnie o 17:00. Wtedy pozostaje Wam już tylko skoncentrować się na pytaniach. Na uzupełnienie całego formularza jest 20 minut. Licznik będzie bił na www.maturazgier.pl. Jak to na maturze trzeba tutaj pilnować czasu - 20 minut jakie macie do dyspozycji musi Wam wystarczyć na udzielenie odpowiedzi oraz przesłanie odpowiedzi. Jeśli w ciągu 20 minut nie uda Wam się skończyć i wysłać do ''centrali'' Waszych odpowiedzi to nie zostaną one zaliczone, a Wy stracicie szansę na ciekawe nagrody. Do zgarnięcia są między innymi słuchawki Hyperx Cloud II, cyfrowe kopie Fallouta 4 i Star Wars Battlefront czy paczki Humble Bundle. Przebieg całego zdarzenia, od pierwszych do ostatnich sekund, transmitowany będzie na dwóch live'ach: www.hitbox.tv/kycu oraz www.hitbox.tv/losiugra. Nam pozostaje życzyć wszystkim powodzenia i pamiętajcie: nie matura, a chęć szczera zrobią z Ciebie oficera! [źródło: maturazgier.plfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze