Mal’Ganis zaszczyci nas w Heroes of the Storm

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Październik 2018
  • Komentuj 4

Tego jegomościa nie muszę Wam przedstawiać. Jeśli jednak jest inaczej, to teraz wykonujecie w tył zwrot i ogrywacie WarCrafta III – to dzieło absolutne, które powinno być znane każdemu fanowi Blizzarda. Ba, każdy zwolennik RTS-ów powinien znać ten tytuł. Kiedy już nadrobicie braki w edukacji, to możecie wrócić, o ile wyrazicie skruchę!!!1!!1!one

No, wracamy do konkretów. DOBRZE WSZYSTKIM ZNANY Mal’Ganis w połowie października zadebiutuje oficjalnie w Heroes of the Storm. Na ten moment jegomość gości na serwerach testowych. Jest to o tyle istotne, że dzięki temu znamy zdolności tego wampirycznego lorda:

Podstawowe umiejętności:

  • Wampiryczny Dotyk (cecha) - Mal'Ganis odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 45% obrażeń zadanych wrogim bohaterom oraz 15% obrażeń zadanych celom niebędącym bohaterami.
  • Szpony Spaczenia (Q) - Mal'Ganis wykonuje gwałtowne ciosy szponami w wybranym kierunku i zadaje przeciwnikom 78 pkt. obrażeń. Aktywujcie ponownie, aby Mal'Ganis zaatakował dodatkowo do 2 razy. Trzeci cios ogłusza przeciwników na 0,75 sek.
  • Nekrotyczne Objęcia (W) - Mal'Ganis bezcześci powietrze wokół siebie i zadaje pobliskim przeciwnikom 119 pkt. obrażeń, a także zyskuje 25 pkt. pancerza na 3 sek.
  • Skrzydła Nocy (E) - Po upływie 0,75 sek. Mal'Ganis zyskuje premię 50% do szybkości ruchu na 2 sek. W czasie działania Skrzydeł Nocy Mal'Ganis może przenikać przez wrogich bohaterów i usypiać ich na 2,5 sek.

Zdolności bohaterskie:

  • Rój Ścierwojadów (R1) - Po upływie 1 sek. Mal'Ganis przemienia się w chmarę nietoperzy z niewrażliwością na 3 sek. Nietoperze zadają przeciwnikom 74 pkt. obrażeń na sekundę. Wampiryczny Dotyk leczy, przywracając w postaci zdrowia równowartość 100% obrażeń zadanych bohaterom przez Rój Ścierwojadów.
  • Mroczna Wymiana (R2) - Mal'Ganis podtrzymuje zdolność na wrogim bohaterze przez 0,75 sek., a następnie zamienia się z nim wartością procentową zdrowia w ciągu 3 sek.

Mal’Ganis to wojownik walczący w zwarciu. Nie wiadomo czy Blizzard chce z niego zrobić bruisera, czy też tanka – opinie na ten temat są podzielone. Zapowiada się jednak całkiem ciekawie, a jego talenty robią wrażenie. Pozwolą bowiem zbudować Władcę Nathrezimów pod własne upodobania.

Fani jednak nieco narzekają na design samej postaci. I trudno się z nimi nie zgodzić. Nasz Mal’Ganis był przebiegłym manipulatorem, który zwiódł Arthasa na ciemną stronę Mocy. W Heroes of the Storm wygląda jednak jak zwyczajny demon z uniwersum Diablo.

Zabrakło odpowiedniego wyrazu pyszczka, ale z drugiej strony, kto zwraca uwagę na takie rzeczy? W grze MOBA nie ma czasu na podziwianie facjaty swojej postaci, czy przeciwnika. Nie wiem jak Wy, ja na niego czekam!

Nowy bohater powinien zadebiutować w Nexusie w okolicach 17 października.

[Źródło: Blizzard]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze