Maciej Stuhr jako Ryan Reynolds

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Maj 2019
  • Komentuj 1

Film Factory Studio przygotowało polską wersję językową dla filmu Detektyw Pikachu, którego polska premiera odbędzie się 31 maja. Co nas czeka z Maciejem Stuhrem w roli głównej?

Ryan Reynolds to prawdziwa gwiazda filmów komediowych. Jego głos nierozerwalnie kojarzyć się będzie fanom na całym świecie z Deadpoolem, ale jego rola w Detektywie Pikachu również może stać się kultowa. Czy jednak Maciej Stuhr dorównał gwiazdorowi dubbingu i nadał żóltemus tworkowi nowe oblicze? Posłuchajcie nagrań i zobaczcie, jak brzmi Pika Pika po polsku!

Reżyserem dubbingu została Agnieszka Matysiak i szczerze powiem, obsadzenie Stuhra było strzałem w dziesiątkę. Nikt nie zastąpi Reynoldsa, ale młodsza widownia z pewnością doceni spolszczenie. Jeśli ktoś mógł wpasować się w tę role, to właśnie nasz polski aktor komediowy.

Maciej Stuhr opublikował fotkę z nagrań już miesiąc temu na Instagramie, a pod nią posypały się pozytywne opinie. Z drugiej strony, na Widzę Głosy, miejscu poświęconym dubbingowi i aktorom głosowym, fani nie są już tak przychylni. Jak Wam się podoba? 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze