Lucio podkręca basy!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Luty 2017
  • Komentuj 1
Lucio, to już trzecia postać z bohaterów Overwatch, którą Blizzard postanowił umieścić w Heroes of the Storm. Tym razem postawili na wsparcie. Wcześniej do HotSa dołączyła Smuga i Zarya. Lucio powinien dołączyć do gromadki Blizzarda zaraz po trwających aktualnie w obu tytułach eventach, z okazji obchodów Chińskiego Nowego Roku. Czyli w okolicach walentynek.

Lucio w HotS? Dobry bit!

Lucio w HotS? Dobry bit!

Kto Lucia zna z OV ten wie, że charakterystyczną zdolnością dla niego jest ślizg po ścianach. Niesamowicie przydatna umiejętność, która do tego dobrze wygląda w obu grach! Oprócz sławnego biegu po pionowych płaszczyznach Lucio bawi się w DJ-a, który puszcza raz leczącą drużynę melodię, raz przyśpieszającą jej ruchy. Efekty te może odwrócić w stronę wrogów, drenując z nich zdrowie lub zwalniając ich. Rzuca też niezłą falę dźwięku, która zadaje obrażenia i odrzuca przeciwników, a dodatkowo stawia tarcze. Support idealny. [Źródło: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze