Koreańskie smaki Azeroth

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Styczeń 2017
  • Komentuj 0
W Korei Południowej właśnie zadebiutował nowy program kulinarny. Pewnie byśmy o tym na JaRock nie wspomnieli, gdyby nie to, że gotować tam będą potrawy z World of Warcraft. Wow! Recipe? The Meal Is Ready to nowy pomysł koreańskiego szefa kuchni i wielkiego miłośnika MMORPGa Blizzarda, Choi Hyun-seoka, który wymyślił sobie kulinarne show z WoWem w roli głównej. Wszystko za zgodą i przy aprobacie Blizzarda, który dał Hyun-seokowi i całemu programowi swoje błogosławieństwo. W menu znajdziecie takie potrawy jak ''ogar piekieł na słodko'' czy ''zupa z murlocka''.

Znajdzie się coś dla Hordy i coś dla Sojuszu

Znajdzie się coś dla Hordy i coś dla Sojuszu

Obok Hyun-seok w programie pojawią się specjalni goście, którzy, poza gotowaniem smakołyków z Azertoh, będą jeszcze opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z World of Warcraft. Na górze wrzuciłem Wam teaser, ale jeśli jesteście zainteresowani, na dole czeka na Was cały odcinek koreańskiego ''gotuj z WoWem''.
[źródło: engadget.com, kotaku.com, gamerant.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze