Lubicie figurki? Sprawdźcie Ubisoft Heroes

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

Lubicie figurki? Ja przyznam się szczerze, że mam lekką słabość do zbierania „gamerskich” gadżetów. Wśród nich są właśnie figurki. Jeśli lubię jakąś serię, uniwersum, czy postać, to staram się zaopatrzyć w coś, co mi będzie o niej przypominało, czy też dumnie będzie stało na półce. Ot, taka mała moja słabość. Macie jakąś swoją?

Figurki od Ubisoft

Firma Ubisoft przedstawiła Ubisoft Heroes, zupełnie nowy zestaw figurek chibi, inspirowanych znanymi bohaterami ze światów Ubisoft. Kontynuująca sukces edycji Six Collection Chibi, kolekcja Ubisoft Heroes będzie oferowana w kilku różnych seriach dziesięciocentymetrowych figurek chibi, dostępnych w Ubisoft Store i standardowych kanałach dystrybucyjnych.

Pierwszą partię Ubisoft Heroes można już zamówić w przedsprzedaży, w sugerowanej cenie producenta 60,00 zł. Figurki będą dostępne od 27 sierpnia 2020 r. Pierwsza seria zawierać będzie 4 kultowe postacie:

  • Ezio Auditore z Assassin’s Creed został wiernie odtworzony, ze wszystkimi kluczowymi elementami, dzięki którym przeszedł do legend. Od kultowego kaptura asasynów po zabójcze ukryte ostrza, dodano wszystkie elementy, aby stworzyć najbardziej wierną figurkę chibi Ezio, dostępną w edycji standardowej i Eagle Vision. Tę ostatnią zakupić można wyłącznie w Ubisoft Store.
  • Vaas Montenegro, najbardziej niebezpieczny i niestabilny bohater Far Cry 3 został na powrót ożywiony. Od zrelaksowanej postawy po mocno trzymany pistolet, blizny, tatuaże, piercingi i ciemne pierścienie, ta figurka chibi Vaasa wygląda jak prawdziwy czarny charakter.
  • Częścią tej przygody jest też Nomad, dowódca oddziału duchów z Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Charakterystyczna sylwetka i świdrujący wzrok podpułkownika znanej elitarnej jednostki amerykańskich operacji specjalnych sprawiają, że to chibi po prostu musisz mieć.
  • I wreszcie, kórliki i Sam Fisher postanowiły zewrzeć szyki i dać nam tę unikatową figurkę chibi. Kiedy szaleństwo kórlików łączy się z powagą agenta CIA, Sama Fishera, komicznych sytuacji na pewno nie zabraknie. Ten kórlik ubrany jest dokładnie tak jak Sam Fisher... z wyjątkiem broni, którą zastąpił przepychacz.

Pierwszą serię Ubisoft Heroes można już zamawiać w przedsprzedaży. Co sądzicie o takich figurkach? Zbieracie tego rodzaju gadżety, czy jednak uważacie, że szkoda pieniędzy na nie i lepiej kupić grę?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze