Lost Ark wreszcie zawita w Europie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Lost Ark Online to legendarna produkcja, jeśli chodzi o czas produkcji oraz jej nieobecność w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Smilegate przed długi czas trzymało ten tytuł w Korei Południowej, nie udostępniając go nawet w Chinach, czy Japonii. Od jakiegoś czasu produkcja dostępna jest również w Rosji, gdzie za jej wydanie odpowiada my.com. Już niedługo przyjdzie nam pograć w Lost Ark również w Europie!

Lost Ark Online w Europie w 2020 roku

Wspominam o tym wszystkim nie bez powodu. Smilegate nie podało bowiem kto odpowiedzialny będzie za wydanie Lost Ark Online w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Mamy jedynie informację, że gra ukażę się w naszym regionie po wydaniu japońskiej wersji. Ta zaplanowana została na początek 2020 roku i w tym samym roku otrzymamy również grę w Europie, ale pod kogo zwierzchnictwem?

To bardzo ważna kwestia, bowiem wydawca może zadecydować o skali Item Shopu oraz ewentualnego Pay-to-Win. Najpewniejszym wyborem jest my.com, które odpowiada za rosyjską wersję gry. Niemniej plotki mówią również o Gameforge oraz Gamigo, wszystko zatem jest możliwe. Tak samo, jak opcja, że Smilegate wyda grę samodzielnie w Europie i Stanach Zjednoczonych!

Lost Ark Online z kolei to przepiękny i niezwykle dynamiczny action RPG, który śmiało może konkurować z Diablo czy Path of Exile. Nie wszystkim przypasuje z powodu swojej azjatyckości, ale warto dać mu szansę. Działa bowiem niezwykle przyjemnie, do tego ma satysfakcjonujące PvP i jeszcze lepsze PvE. O tym zresztą sami przekonacie się w 2020 roku :).

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze