0

Zawartość panelu

Zapraszamy na streamy: *
Wtorki ➡ 22:00 - Asia solo
Środy ➡ 21:00 - Kamila i Adam
Czwartki ➡ 21:00 - Redakcja w pełnym składzie

  • ewentualne zmiany godzin lub dodatkowe streamy w inne dni są ogłaszane na naszym fb :)

Zawartość panelu

Kamila – wbrew pozorom, gra nie tylko w gry Blizzarda. Kocha RPG, dobry sprzęt do makijażu, psa Krzyśka i częste zmiany koloru włosów. Spytana o to, co chciałaby w życiu robić najbardziej, odpowiada, że... grać w WoWa.

Zawartość panelu

Dołącz do naszej grupy JaRaczki Redakcji na FaceBooku. Tutaj dowiesz się kiedy będzie najbliższy stream i kto go dla was poprowadzi. Znajdziesz tu również wiele innych ciekawostek. Będąc jednym z JaRaczków masz dostęp wszelkich informacji jako pierwszy :)

Zawartość panelu

Asia – utajona Jedi, która robi złą minę do dobrej gry. Kocha wilki, kawę, niszowe perfumy, sztuki walki i Benię. Grywa w cRPG i indie, nie stroni od strategii, a jej marzeniem jest zostać Larą Croft. Mieszka na Moście Trolla.

Zawartość panelu

Odwiedź również blog Asi. Każdy troll (ten dobry i ładny) znajdzie tu coś dla siebie. Fantastyka i science-fiction, gry komputerowe i planszowe, filmy, książki... a nawet kosmetyki. Inne stworzonka również zawsze znajdą schronienie pod mostem :)

Zawartość panelu

Adam – naczelny gatunkowo oraz naczelny Redakcji. Lubi sobie postrzelać, ale tylko do cyfrowych przeciwników, a nawet jeśli w realu, to zawsze dba o to, by nie było świadków. Etatowy Game Master, który uwielbia dalekie podróże. Naprawdę dalekie.

Zawartość panelu

Wpadnij na nasz YouTub i zostaw ślad po sobie w postaci suba, komentarzu i lajka pod filmami ;)
Jeżeli przegapiłeś któryś ze streamów albo chcesz sobie przypomnieć to tutaj wrzucamy wszystko na bieżąco :)

Polecam:

Redakcja