Jaki jest nasz nowy HP Omen?

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 20 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

Tutaj możesz zobaczyć laptopa OMEN HP

W sobotę rozegrane zostały finały turnieju CS:GO OMEN by HP. Zwycięska drużyna Ex-Ansel Team otrzymała gamingowe laptopy HP Omen. Tak się składa, że jest to również nasz główny laptop do pracy w biurze JaRocka.

To własnie na sprzęcie HP powstają nowe serie na nasz kanał YouTube: Premiery Tygodnia i RockNews. Służył nam dzielnie również podczas wyjazdu do warszawskiego studia Frenzy, z którego relacjonowaliśmy dla Was tegoroczne targi E3.
 
Jak się sprawuje Omen w akcji? Przede wszystkim jest lekki, pomimo mocnej konstrukcji i 15'6 calowego ekranu. Świetnie sprawdza się zarówno do grania, streamowania i pracy, a do tego jest wykonany z porządnych materiałów. Różne faktury na powierzchni, czerwone elementy ozdobne i pasujące do logo oraz poswietlenia klawiatury. Wygląda całkiem nieźle, prawda? Takie design natychmiast daje nam pojęcie o tym, dla jakich użytkowników ten sprzęt przeznaczono.
 
Dodatkowym atutem laptopa jest pasujący do czerwonego podświetlenia ''wsad'', który pozwala nawet po ciemku szybko wrócić do odpowiedniego ułożenia ręki, to samo tyczy się strzałek, które zostały lekko cofnięte w stosunku do linii reszty klawiatury.
 
Laptop jest całkiem nieźle chłodzony, dzięki czemu możemy go spokojnie odpiąć i zabrać go ze sobą na wycieczkę po domu. Wytrzyma akurat tyle, ile trwa każdy nudny film, który Wasza dziewczyna zechce akurat obejrzeć. Dwie godziny komfortowego grania na kolanie, a uśmiech zadowolonego partnera bezcenny!
 
Głośniki marki Bang & Olufsen zapewnią odpowiednie nagłośnienie w trakcie grania. Nie jest to może sprzęt typowo muzyczny, ale z pewnością opracowany z myślą o grach, bo w nich sprawuje się doskonale.
 
Pod tym linkiem znajdziecie model z konfiguracją, z której my korzystamy na co dzień, a jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o samym laptopie, to zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony HP.
 
Tutaj możesz zobaczyć laptopa OMEN HP

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze