Kromka poleca - SAS: Odważni Wygrywają

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

12 września na antenie Polsat Viasat Explore o godzinie 22:00 swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek z serii ''SAS: Odważni Wygrywają'', w którym 25. cywilów sprawdzi czy poradzi sobie z zadaniami stawianymi przed najsławniejszą jednostką specjalną świata - 22. pułkiem Specjalnej Służby Powietrznej, znanego lepiej jako SAS.

Powstały w 1941 SAS to dziś jedna z najbardziej doświadczonych jednostek specjalnych na świecie. Brytyjczycy służyli za model przy tworzeniu podobnych jednostek na całym świecie, na SAS wzorowano się także przy organizowaniu polskiego GROMu. Życie komandosa do łatwych nie należy, a przekona się o tym 25. śmiałków, którzy wezmą udział w programie ''SAS: Odważni Wygrywają'', na który zaprasza Was KromkaChleba.

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 12 września o godzinie 22:00 na kanale Polsat Viasat Explore. Były komandos Ant Middleton zabierze uczestników programu do amazońskiej dżungli gdzie podda ich serii prób mających sprawdzić czy ktokolwiek z nich nadawałby się na komandosa elitarnej jednostki specjalnej. Szczegółów dowiecie się z materiału Kromki:

Na serię ''SAS: Odważni Wygrywają'' składać się będzie pięć odcinków emitowanych w każdy następny wtorek o godzinie 22:00.  W każdym z nich uczestnicy zmierzą się z innym problemem, jak choćby odpowiednim dawkowaniem agresji, zaufaniem wśród drużyny czy oporu w trakcie prowadzonych przesłuchań. Nie martwcie się jeśli nie zdążycie na premierę - powtórka pierwszego odcinka już 17 września o godzinie 21:00. 

Mają to co trzeba by stac się częścią elity?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze