Polska Liga Battlefielda

  • Autor: KromkaChleba
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2015
  • Komentuj 25
http://youtu.be/jv_kJ_xcytg Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia pierwszego sezonu Polskiej Ligi Battlefield 4. Czas więc zmobilizować swoje oddziały, odpalić silniki, chwycić za broń i wkroczyć na pole bitwy. Po sukcesie jakim był turniej grudniowy w trybie unicestwienie, postanowiliśmy iść krok dalej i stworzyć ligę polską, tak aby chętnym klanom umożliwić systematyczne ścieranie się na polu walki co weekend. Nie trzeba chyba dodawać, że wszystkie strumyki prowadzone będą w profesjonalny sposób w najlepszej dostępnej jakości - zadbają o to doświadczeni streamerzy, którzy nie raz z battlefieldowego pieca pociski jedli. Jeżeli Ty i twój klan jest zainteresowany udziałem, nie czekajcie dłużej - zgłoście się już teraz ! ^02EC3E9DE1A51439521C7FE593AEC70254BD58266A952DC3A0^pimgpsh_fullsize_distr

Zasady są proste i przejrzyste:

- 12vs12 - mały conquest, - zostaje powołany arbitraż, który dopilnuje uczciwej rywalizacji, – gramy z ustawieniami serwerów na którym jest włączony ogień własny, – nie ma kamery pośmiertnej, – gramy na wszystkie bronie i gadżety, oprócz soflamów i znaczników odrodzeń (serwery są ustawione w taki sposób że nie wejdziesz do rozgrywki jeśli będziesz posiadasz zły ekwipunek), – gramy bez podnoszonych broni tzw. battle pickups, – jest zakaz kradzieży pojazdów z bazy.

Zapewniamy:

- mecze ligowe będą streamowane przez KromkaChleba90 i xFragsHD. - serwery do rozgrywania meczy, - specjalne ustawienia serwerów, umożliwiające grę na powyższych zasadach.

Kontakt:

Administracja turnieju znajduje się na TS Polish Tactical Gaming - IP: 178.217.188.184:9987 Po kliknięciu tutaj zostaniecie przeniesieni do plutonu dla przedstawicieli klanów. Na adres [email protected] możecie wysyłać wszelkie zapytania dotyczące Ligi Battlefield.

Regulamin:

Pełen regulamin znajduje się pod tym adresem. Liderów zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem! Battlefield-4-Pushes-Each-Platform-to-Its-Limit-as-DICE-Doesn-t-Want-Parity-392084-2

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze