Kratos już w marcu 2018?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Być może to błąd pracownika Sony, ale przez jakiś czas na PlayStation Store można było zobaczyć datę premiery najnowszego God of War. Japończycy szybko zareagowali i stronę już zmienili, ale mamy screen na potwierdzenie. 

Oficjalnej daty premiery najnowszej części God of War wciąż nie podano, ale możliwe że bedzie to 22 marca 2018 roku, bo właśnie taka data widniała w intermetowym sklepie Sony. Firma już ''błąd'' naprawiła i teraz przy GoW widnieje data 31 grudnia 2018 roku. Sporo jednak wskazuje, że już w marcu fani zobaczą wielki powrót Kratosa:

Obok wpisu na PlayStation Store jeszcze jedna rzecz zdaje się potwierdzać marcową premierę tytułu. Na 7 dni przed God of War do sklepów ma trafić oficjalny album z grafikami koncepcyjnymi gry, który możecie kupić już teraz na Amazonie. Chyba nikt nie wydawałby takiej książki na ponad pół roku przed premierą gry, co nie?

Być może wszystkie karty zostaną odkryte jeszcze w tym tygodniu, bo w sobotę i niedzielę  w kalifornijskim Anaheim odbędzie się PlayStation Experience 2017, czyli specjalne wydarzenie organizowane przez Sony, gdzie firma chwali się swoimi osiągnięciami i nowościami.

Nowy God of War oznacza wielki krok dla Kratosa, bohater nie tylko kończy z mordowaniem greckich bogów na rzecz nordyckich, ale jeszcze spotykamy jego syna Atreusa. Atreusem będzie można kierować w niektórych momentach w grze, czyniąc z niego drugą, po Kratosie, grywalną postacią w God of War.

Pierwsze foto Kartosa z Atreusem. Potwierdzone info.

[źródło: twitter.com, amazon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze