Kot sabotował akcję ratunkową w grze!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 11 Październik 2018
  • Komentuj 1

Elite: Dangerous to specyficzna produkcja sieciowa/MMO. Dla osób uwielbiających zabawę w eksplorację Kosmosu oraz ewentualną walkę myśliwców w przestrzeni kosmicznej, może być to strzał w dziesiątkę. Niemniej bez pomysłu na zabawę nie macie tutaj czego szukać – taki rodzaj rozgrywki trzeba bowiem po prostu lubić.

Z tego powodu gracze Elite: Dangerous łączą się w różne grupy. Jedni bawią się w docieranie w najdalsze zakątki galaktyki, inni z kolei zajmują się piractwem. Jest i grupa Fuel Rats, która dostarcza paliwo zagubionym wędrowcom. Może okazać się bowiem, że szukając tajemnic Kosmosu, opróżnicie bak i nie będziecie mieli jak wrócić na stację. Wtedy pozostaje Wam wysłanie sygnału w przestrzeń, licząc na to, że ktoś postanowi Wam pomóc.

I taką ekipą są właśnie Fuel Rats, czyli piloci przemierzający zimną pustkę, by wesprzeć potrzebujących. Grupa ma swoją renomę i znani są z udzielania pomocy. Nie ma zatem obawy, że zostaniecie przez nich oszukani. Potrafią wziąć udział w wycieczkach w przestrzeń kosmiczną, które trwają miesiąc. A wszystko po to, by dostarczyć komuś paliwo.

Nie wszystko jednak zawsze idzie zgodnie z planem. 9 października Fuel Rats nie udało się wykonać zadania, a wszystko przez kota.

Dwa dni temu ekipie udało się dotrzeć do klienta w Col 285 Sector KB-X A17-3. Niestety, w pewnym momencie jeden ze statków Fuel Rat uruchomił dopalacze i zderzył się z pojazdem ratowanej osoby. W efekcie obie maszyny zostały utracone. Klient niestety nie wysłuchał tłumaczeń grupy oraz nie przyjął przeprosin. A co się tak właściwie stało?

Kot wskoczył na klawiaturę i przycisnął nieodpowiednie klawisze, co doprowadziło do tragedii (w przestrzeni kosmicznej nikt nie usłyszy Waszego… miauczenia!).

Poważnie, to nie żart. Przez głupi zbieg okoliczności i pewną nieuwagę, misja ratunkowa zakończyła się porażką oraz utratą dwóch statków. Fuel Rats deklarują przy tym, że to niemożliwe, aby w skutek takiego zderzenia obie maszyny ucierpiały tak bardzo. Raporty są przeglądane, aby stwierdzić przyczynę takich szkód.

Niemniej na ten moment wszystko wskazuję, że kot skutecznie sabotował misję ratunkową. Grupa Fuel Rats przedsięwzięła już odpowiednie środki, aby na przyszłość nie dochodziło do takich sytuacji.

Na koniec dodam od siebie, że ja nie jestem w żaden sposób zaskoczony. W końcu koty od zawsze polują na szczury ;)

[Źródło: Kotaku, PC Gamer, Reddit]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze