Koniec czekania na Overkill's The Walking Dead

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Grudzień 2017
  • Komentuj 4

Overkill's The Walking Dead został zapowiedziany w 2014 i od tego czasu gra niemal całkowicie zniknęła z radarów. Jutro ma na nie powórcić za sprawą prezentacji przygotowanej przez studio Overkill.

O Overkill's The Walking Dead to tytuł niemal równie tajemniczy jak Cyberpunk od CD Projekt Red. Na razie doczekaliśmy się dość enigmatycznego trailera, paru grafik koncepcyjnych i kilku bardzo ogólnych założeń gry:

Co już wiemy? Overkill’s The Walking Dead będzie kooperacyjnym FPSem z elementami survivalu, horroru i RPGa, a wszystko zostanie umiejscowione w pełnym zombie świecie stworzonym przez Roberta Kirkmana. Za całość odpowiada studioOverkill, które dało nam popularną serię Payday.

Premiera Overkill’s The Walking Dead była kilkukrotnie przekładana, ale według posta na Twitterze jutro w końcu dowiemy się konkretniejszych szczegółów:

Z obrazka wynika, że akcja gry dziać się będzie w stolicy Stanów Zjednoczonych Ameryki, a miastu ma grozić upadek. Jakich szczegółów mamy prawo oczekiwać od jutrzejszej prezentacji? Patrząc na to, że od zapowiedzi mija już tyle lat, to chyba nic innego jak data premiery, zarys fabuły i fragment gameplaya nas nie zadowoli.

Premiera już w przyszyłym roku?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze