Jacek "Geralt" Rozenek poważnie chory

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Maj 2019
  • Komentuj 1

Potwornie przykre informacje wypłynęły niedawno w tabloidach, które śledziły Małgorzatę Rozenek pod szpitalem, w którym odwiedzała swojego byłego męża, ojca jej dwóch synów. Jednocześnie również człowieka, który swoim aktorskim dorobkiem zyskał uwielbienie wielu, bardzo wielu fanów. Jacek Rozenek trafił do szpitala, a jego stan okazuje się na tyle poważny, że na jakiś czas zniknie z ekranów, głośników i desek teatru. 

Od kilku dni wiadomo, że artystę czekać będzie długa rehabilitacja, ale teraz wiadomo już co dolega Jackowi Rozenkowi. Przeszedł rozległy udar, który wywował częściowy paraliż utrudniając mu mówienie i chodzenie. Pierwszy raz w tym roku Jacek Rozenek trafił do szpitala w marcu, z podejrzeniem stanu przedzawałowego. Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek poinformowała również, że pierwsza żona Rozenka również jest ciężko chora i wspomogła zbiórkę na jej bardzo kosztowne leczenie. Chociaż nie mają szczęścia w zdrowiu, to jednak wszyscy bliscy Rozenka pomagają sobie w trudnych chwilach, co w świecie medialnej nagonki na duet Rozenek-Majdan wydaje się być cenną nauczką dla wszystkich.

Teraz czeka go wiele miesięcy ciężkiej rehabilitacji i powrotu do zdrowia, życzymy więc wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i trzymamy kciuki za naszego Wiedźmina! 


P.S Dawajcie w komentarze swoje ulubione momenty w wykonaniu Jacka Rozenka! Ja polecam Panny z Vicovaro.

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze