Hollow - czyli kosmiczny horror

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 21 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

Podczas targów Tokyo Game Show 2017 zapowiedziano kilka ciekawych gier, Wczoraj Adam dzielił się z Wami trailerem do Left Alive, a ja pragnę zwrócić Waszą uwagę na Hollow.

Polskie studio Forever Entertainment, którego siedziba znajduje się w Gdyni, ogłosiła pracę nad grą Hollow w 2016 roku.

Gra gatunkowo to survival horror w przestrzeni, w której ginie wszelki dźwięk. Osobiście uważam, że kosmos to najlepsze miejsce dla horrorów. W żadnym innym miejscu człowiek nie czuje się tak samotny i skazany na siebie. Nie bez powodu gra porównywana jest do Dead Space.

Może jednak nie będziemy całkiem sami?

Wcielimy się w niej w pilota, który budzi się w kapsule ratunkowej niedaleko stacji Shakhter-One, orbitującej wokół Saturna. Po zadokowaniu do stacji, mężczyzna zaczyna powoli odkrywać jej tajemnice - całkiem sam, ponieważ załogę jakby wymiotło.

A teraz zapraszam do obejrzenia najnowszego trailera, który zdradza też dokładną datę premiery - a będzie to 16. listopada tego roku (na PC, data pojawienia się gry na konsole jest jeszcze nieokreślona). Przy okazji zwróćcie uwagę na piękny cover "Mad World" w wykonaniu Jennifer Ann.

Czy tylko ja czuję w tym klimat Event Horizon?

[źródło: gameguru.ru, forever-entertainment.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze