Heroes of the Storm

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Listopad 2013
  • Komentuj 71
heroes-03 - Kopia_Fotor_Collage Patrząc na dzisiejszy rynek gier komputerowych zobaczymy, że jedna gra, choć nie wyprodukowana przez żadne z wielkich studiów, bije rekordy popularności i oglądalności. Mowa tu oczywiście o League of Legends. Nic więc dziwnego, że Blizzard, o którym można bezapelacyjnie powiedzieć że to jedna z największych firm z branży postanawia kawałek MOBA-owego tortu ukroić dla siebie. I tu pojawia się  Heroes of the Strom. heroes-01 Do wyboru będziemy mieli szereg postaci z uniwersum Blizzarda składającego się z takich produkcji jak StarCrafta, Diablo czy Warcrafta - każda z innymi cechami, zadaniami i umiejętnościami. Tylko w Heroes of the Strom może dojść do pojedynku Arthasa z Diablo czy Reynora z łowcami demonów jakich widzieliśmy w trzeciej części Diablo. Kombinacje postaci są właściwie nieskończone, Blizzard czerpiąc z ponad 20 lat tworzenia gier ma szeroką gamę postaci, które może wykorzystać w swej najnowszej produkcji. Do wyboru będziemy mieli 4 klasy postaci. Pierwszą będzie skrytobójca który zakradając się za plecy wroga może mu zadać ogromne obrażenia, jednak sam jest bardzo podatny na kontratak gdyż nie jest zbyt wytrzymały. Kolejną jest Wojownik, potężna postać która nie tylko potrafi rozdawać ciosy, ale także je przyjmować. Zagrać będziemy też mogli Supportem, czyli pomocnikiem który w razie potrzeby uleczy rannego członka drużyny lub wesprze ich w walce wzmacniając umiejętności sojuszników. Czwartą klasą będzie specjalista, który będzie zależnie od funkcji gracza dowódcą bądź wprawnym inżynierem obsługującym machiny oblężnicze. heroes-04 Teraz każdy z Was będzie mógł dowolnie modyfikować wygląd swojego bohatera. Dostępność wielu skórek pozwoli Ci odróżnić swoją postać od innych graczy, a posiadanie wierzchowca pozwoli Ci na szybsze przemieszczanie się po mapie. Gracze będą też mieli duży wpływ na to w jaki sposób ich postać walczy - wybierając spośród wielu umiejętności walki czy biegłości w czarach sprawiamy, że każda postać jest jedyna i niepowtarzalna Podobnie jak w innych grach typu MOBA aby osiągnąć sukces trzeba grać drużynowo. Odpowiednio zbalansowana drużyna może stanowić o porażce lub zwycięstwie.
Cechą wyróżniającą Heroes of the Strom mają być miejsca na których stoczymy nasze pojedynki, gdyż to co na nich zobaczymy będzie miało istotny wpływ na wynik meczu. Tak zwane legendarne wydarzenia pozwalają niezwykle urozmaicić mecz - na jednej z map przy odpowiednio głębokich sakiewkach będziemy mogli nająć kapitana statku pirackiego, aby ten ostrzelał przeciwników ze swoich dział, w innej dzięki zwiedzaniu podziemi i zbieraniu kości przywołamy potężnego golema. Kiedy w czasie meczu przemierzać będziemy mapę to napotkamy tu nie tylko wieże strażnicze ale także całe miasta! Niektóre przyjazne, niektóre nie (ale od czego mamy specjalistów z ich machinami oblężniczymi?), które same w sobie stanowią niejako twierdzę. W środku miasta znajdują się konstrukcje umożliwiające bohaterom powrót do zdrowia czy spowalniające pochód przeciwnika bramy. heroes-12 Jednak nie tylko postacie kierowane przez graczy będą brały aktywny udział w pojedynku, gdyż Blizzard przewidział również umieszczenie na mapach obozów najemników. W zależności od tego czy uda Ci się ich sobie podporządkować będą walczyć za Twoją sprawę aż do spektakularnej śmierci. Najemnicy różnić się będą od siebie zdolnościami i ceną. Niektórzy są specjalistami od walki na dystans inni wolą walkę bezpośrednią, a jeszcze inni mogą działać jako medycy. W zamyśle Blizzarda Heroes of the Strom ma być grą, która zmiecie LoLa w komputerowej mapy świata gdyż podobnie jak on ma być dostępna za darmo. Po Blizzardzie można się spodziewać wszystkiego więc czekamy z niecierpliwością! . http://youtu.be/L_Bdm6Xzfz4 http://youtu.be/d1q6Sc_9KJo

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze