Halo - Showtime nakręci serial

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Lipiec 2018
  • Komentuj 2

Na informacje związane z Halo czekaliśmy ładnych kilka lat. Najbardziej ambitny projekt, za jaki wzięła się stacja Showtime, zaczyna stawać się w końcu realny.

Pięć lat. Tyle czekaliśmy na informację o starcie zdjęć do serialu Halo. Pogłoski o jego powstaniu chodziły za nami już długo, bo pojawiły się chwilę po całkiem niezłym Halo: Forward Unto Dawn. OD tego czasu nic i nic, aż w końcu Showtime oficjalnie zamówiło pierwszy sezon.

Oprócz tego, że będzie on liczyć dziesięć godzinnych epizodów, a zdjęcia rozpoczną się na początku 2019 roku, wiemy również kto stanie za kamerą. Showrunerrem i scenarzystą został Kyle Killen ("Awake"), a za reżysera kilku odcinków będzie robił Rupert Wyatt ("Geneza planety małp").

Oprócz stacji Showtime za produkcję serialu odpowiadać będzie Microsoft, 343 Industries oraz Amblin Television, a dystrybucją zajmie się CBS Studios International. 

CEO Showtime, David Nevins, powiedział, że ''Scenariusze Kyle'a Killena są porywające, rozbudowane i prowokujące, zaś Rupert Wyatt to wspaniały reżyser potrafiący budować światy. Ich wizja Halo oczaruje fanów gry, zaś osoby, które zetkną się z tym uniwersum po raz pierwszy, zostaną wciągnięte w świat nietuzinkowych bohaterów.''. Liczy więc, że wynagrodzą fanom długi czas oczekiwania na serial.

Czekacie na Halo? Czy to jednak wciąż za mało popularna gra w Polsce, by serial na jej podstawie mógł zrobić u nas karierę?

[Źródła: news.xbox.comgram.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze