Halo 5 z datą premiery

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Marzec 2015
  • Komentuj 3
e7b3ac73bd3678c5bfe02b6317e65985 Microsoft oficjalnie potwierdził, że Halo 5: Guardians pokaże się na rynku 27 października 2015 roku. Jako tytuł wybitnie ''xboxowy'' Halo wyjdzie tylko i wyłącznie na najnowszą konsolę giganta z Redmond.  Przy okazji ogłoszenia daty premiery Microsoft pokazał fanom dwa nowe trailery. Nie zawierają one żadnych fragmentów rozgrywki, ale i tak warto zwrócić na nie uwagę bo prezentują dwa odmienne punkty widzenia.
Reklamy koncentrują się w okół rywalizacji Master Chiefa i  Spartana Locke'a i to własnie ten motyw będzie dominował w Halo 5: Guardians. Jak widzieliście na filmie powyżej Master Chief idzie w kierunku rannego Locke'a i wskazując na wszechobecną pożogę pyta go ''czy było warto?''. Spot kończy się w momencie kiedy Chief celując bronią do Locke'a zapowiada, że jego misja dopiero się zaczyna.
Ale jak wspomniałem Microsoft wypuścił dwa filmy. Drugi trailer pokazuje ten sam motyw co pierwszy, ale role się odwróciły. To Master Chief leży ranny z wielką dziurą w zbroi. W roli oskarżyciela występuje Locke, który ze złością wypomina Chiefowi jego udział w zniszczeniu otaczającego ich miasta. ''Ten co miał nas wszystkich ocalić, a teraz ja muszę ocalić nas od Ciebie'' rzuca Locke i mierzy pistoletem w Chiefa. halo-5-master-chief ''Chcemy by Halo 5: Guardians było grą, która spełni ogromne oczekiwania wobec Halo'' pisze Bonnie Ross, szefowa tworzącego grę 343 Industries. ''Chcemy olśnić graczy ogromem naszych światów i bitew, nawet jeśli będą kwestionować wszystko co do tej pory myśleli na temat bohaterów, cudów i tajemnic uniwersum'' dodaje. Producenci okraszają swoje trailery tagiem #HUNTtheTRUTH każąc nam się zastanowić kto tak naprawdę jest tutaj prawdziwym Master Chiefem. Polecam Wam zerknąć na tutaj, na tumblr'ową stronę gry gdzie co miesiąc dostaniecie nowe słuchowisko na temat początków nowoczesnego bohatera jakim, według producentów, jest Master Chief.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze