Gwiezdne Wojny od Respawn

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Maj 2016
  • Komentuj 0

Za dużo to ta grafika nie ujwania...

Za dużo to ta grafika nie ujawnia...

Sezon na szał na Gwiezdne Wojny trwa od premiery Przebudzenia Mocy. Poddają się mu także deweloperzy gier w postaci Respawn Entertainment, którzy stworzą dla nas zupełnie nowe Star Wars. Jeśli kręcicie nosem nad pięknie wyglądającym, ale średnio wciągającym Battlefrontem od DICE to mamy dla Was dobre wiadomości - gier w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa będzie więcej! Swoje propozycje przygotowuje kilku deweloperów na raz: Visceral Games, DICE, Capital Games, BioWare czy Motive. Od wczoraj wiemy, że do tego grona dołączy Respawn Entertainment. Trzecioosobowa przygodowa gra akcji osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen - tyle o nowej produkcji Respawn wiemy na pewno. Kolejnym pewniakiem jest to, że nad tą nienazwaną jeszcze grą czuwać będzie Stig Asmussen, który pełnił funkcję dyrektora artystycznego przy God of War III.

Asmussen wydaje się wiedzieć co robi!

Asmussen wydaje się wiedzieć co robi!

''Rozpoczęliśmy już tworzenie małej, ale niezwykle utalentowanej ekipy gotowej na niezwykłą podróż, która czeka przed nimi'' napisał Asmussen na blogu Respawn. Dlaczego nowym gwiezdnowojennym IP zajmuje się jedynie mała grupa specjalistów? Większość ''mocy przerobowych'' studia koncentruje się nad stworzeniem drugiej części Titanfalla. ''Cała firma wybuchła radością kiedy ogłosiliśmy, że właśnie Gwiezdne Wojny będą naszym kolejnym przedsięwzięciem'' dodaje dumny Asmussen. Dalej zaznacza, że dobro Gwiezdnych Wojen jako marki jest dla jego zespołu jednym z najważniejszych kryteriów: ''Obiecujemy podejść z szacunkiem do spuścizny Gwiezdnych wojen we wszystkim co robimy. Fakt ten będzie nieustannie podkreślany i honorowany jako główna zasada naszego projektu''. Projekt przygodowych Gwiezdnych Wojen jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji dlatego nie spodziewałbym się żadnych nowych wiadomości nawet podczas tegorocznego E3, ale mogę się oczywiście mylić.

Na jakim okresie skoncentruje się gra Respawn? Na odpowiedzi jeszcze poczekamy

Na jakim okresie skoncentruje się gra Respawn? Na odpowiedzi jeszcze poczekamy

[źródło: respawn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze