GRID pod choinkę za darmo

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 23 Grudzień 2016
  • Komentuj 4
Humble Bundle bawi się w świętego Mikołaja i kolejny raz rozdaje darmową grę na platformę Steam. Pewnie już odstawiliście DiRT 3, więc teraz za zupełną darmochę możecie zgarnąć GRIDa od Codemasters. Aby otrzymać swoją kopie wystarczy odwiedzić stronę sklepu naszego ofiarodawcy i zalogować się na konto połączone z platformą Steam. Następnie wystarczy kliknąć ''Get It Free!''—> ''Check Out'' —> ''Get it for FREE'', po czym na naszą pocztę przyjdzie wiadomość aktywująca klucz.

Czas ucieka!

Czas ucieka!

GRID jest czwartą odsłoną cyklu Race Driver, marki stworzonej przez  brytyjskie studio Codemasters. W grze zastosowano całkiem realistyczny system zniszczeń przez co nawet jedna kraksa może oznaczać koniec zmagań, no chyba że wykorzystacie z ''flashbacka'', który pozwala Wam cofnąć się w czasie i poprawić swój błąd. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki, podczas której fani motoryzacji będą mieli okazję poprowadzić wyścigowe maszyny. Podczas zawodów zwiedzimy aż trzy kontynenty -  Amerykę Północną, Europę i Azję. Wysokie oceny, przyjemny klimat, oraz ciekawa oprawa audiowizualna wraz z możliwością zdobycia swojej kopii za darmo sprawiają, że ciężko nie skorzystać z tej okazji. Oferta zakończy się 24 grudnia o godzinie 19:00, a otrzymany kod wygaśnie po siedmiu dniach.

Spoko, wyklepie się

Spoko, wyklepie się

[źródło: humblebundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze