Grafiki Shadow of the Tomb Raider

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Square Enix oficjalnie nie potwierdza, ale chyba możemy być już pewni, że Shadow of the Tomb Raider nie jest tylko plotką. Do internetu wyciekły grafiki koncepcyjne gry.

Grafiki trafiły do sieci za pośrednictwem strony internetowej agencji Take Off Creative, która nie dość, że zajmuje się tworzeniem materiałów promocyjnych dla gier i w swojej historii miało okazję już dla Square Enix pracować. 

Obecnie strona agencji jest niedostępna, ale rzeczone grafiki zostały zapisane i pokazane szerokiej publiczności za sprawą forum NeoGAF.  U góry widzieliście już to jak prawdopodobnie będzie wyglądało logo kolejnej gry z Larą Croft w roli głównej. Niżej podrzucam Wam jeszcze grafiki koncepcyjne:

Lara najpewniej będzie mogła korzystać z łuku, maczety czy sztyletów. A jeśli zerkniecie na to drugi plan grafik to Waszym oczom ukażą się piramidy i malunki rodem z dawnych cywilizacji Ameryki Południowej - czyżbyśmy mieli potwierdzenie miejsca akcji?

Pozostaje tylko czekać na oficjalne ogłoszenie gry, co zdaje się musi nastąpić dość szybko, skoro Take Off Creative prezentuje ewentualny wygląd loga Shadow of the Tomb Raider. Twój ruch Square Enix.

[źródło: Take Off CreativeNeoGAF, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze