Nadchodzi nowy Deus Ex

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Kwiecień 2015
  • Komentuj 11
20150407221018 4 długie lata jakie upłynęły od premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości to szmat czasu dla każdej serii gier. Czas posuchy się skończył - zapowiedziano Deus Ex: Mankind Divided.
Informacje pochodzą z dwóch źródeł. Grafiki, które zobaczycie w tym tekście znajdziecie na rosyjskim portalu kanobu. Samą zapowiedź i pierwsze informacje o nowym Deus Ex nie pochodzą od Square Enix, ale od magazynu Game Informer, który uczynił go głównym tematem swojego majowego numeru. f978d475-e326-42bc-b1b2-c7fe2fba78af Dzięki temu wiemy, że fabuła zabierze nas do roku 2029, a więc 2 lata po zakończeniu wydarzeń w Buncie Ludzkości. Tak jak do tej pory głównym bohaterem gry jest Adam Jensen - agent organizacji stworzonej przez Interpol przeznaczonej do walki z terrorystami korzystającymi z bardzo zaawansowanych cybermodyfikacji swoich ciał. 2842403-deus2 Twórcy wprowadzają szereg nowości do nowego Deus Ex. W Mankind Divided Jensen będzie mógł widzieć przez ściany, włamywać się do komputerów na odległość i skanować przeciwników w poszukiwaniu broni i gadżetów. Gra oferować ma dwa style rozgrywki: pierwszy polegał będzie na cichym przekradaniu się między przeciwnikami, drugi to klasyczna walka z wykorzystaniem całego bogatego arsenału Jensena. 2842406-deus5 A arsenał ten ma się dość znacznie powiększyć: dostaniemy między innymi nano-tarczę, granaty dymne, a dobrze znany miłośnikom gry sztylet Jensena będzie można wykorzystać w charakterze kuszy przeznaczonej do cichego zdejmowania ''cyberludzi''. Przeciwnicy dysponować mają nowym AI co ma nieco utrudnić rozgrywkę, a samą walkę uczynić intensywniejszą. Skryte pozbycie się zabłąkanego terrorysty może okazać się niemożliwe, gdyż najczęściej ktoś będzie pilnował jego ''pleców''. 7d1ccf3f-5310-49e0-984f-bbcd5c9a592d Akcja gry ma rzucać nas po całym świecie, na razie wiadomo że na pewno trafimy do stolicy naszych południowych sąsiadów - do Pragi. Tam będziemy musieli uporać się z szefującemu Augmented Rights Coalition Victorem Marchenko. Niestety Kanobu.ru ujawnia, że nie mamy co liczyć na to, że twórcy wykorzystają jedno z zakończeń Buntu Ludzkości, nie ma też szans na możliwość przeniesienia zapisów gry z poprzednika Mankind Divided. 2842405-deus4 Kiedy miała by nastąpić premiera? Tego na razie nie podano, wiemy jedynie że gra trafi na komputery PC oraz konsole najnowszej generacji. https://www.youtube.com/playlist?list=PL580D5130D2BD7D8F

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze