Gotowi na Ghostbusters: Spirits Unleashed?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Marzec 2022
  • Komentuj 0

Ghostbusters: Spirits Unleashed, naładowana nadprzyrodzonymi emocjami gra typu 4v1 typu "hunt or haunt" od ekspertów asymetrycznego trybu wieloosobowego z IllFonic, reaktywuje biznes Łowców Duchów w czwartym kwartale 2022 roku na PC w Epic Games Store, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

Gotowi na Ghostbusters: Spirits Unleashed?

Gracze muszą odkurzyć swoje Proton Packi, złapać Pułapki na Duchy i monitorować swój zaufany PKE Meter, jako członkowie nieustraszonej czteroosobowej drużyny ścigającej upiorne duchy terroryzujące miejsca publiczne. Kluczowa będzie współpraca by odnaleźć ducha i porazić go legendarnym Miotaczem protonów, tak aby złapać oślizgłego wroga i zamknąć pułapkę we właściwym momencie.

Jako duch zadaniem graczy będzie straszenie niczego nie spodziewających się mieszkańców w różnorodnych lokacjach. Żaden łowca duchów nie jest w stanie mierzyć się z umiejętnością latania i teleportacji między szczelinami. Gracze dostaną możliwość opętania przedmiotów leżących w każdym z pomieszczeń map, aby przemykać obok czujnych łowców, tak by wystraszyć przypadkowe ofiary. Jeśli to nie zadziała, zawsze pozostaje możliwość użycia swojego szlamu i przywołania upiornych minionów.

Każdą misję poprzedza wizyta w kultowej remizie strażackiej, w której można dostosować swojego Pogromcę Duchów lub Ducha, ulepszając sprzęt i umiejętności oraz ćwicząc strzelanie z Miotacza protonów i jego różnych modyfikacji. Tutaj też można spotkać starych przyjaciół takich jak Winston Zeddemore, któremu głosu użyczył Ernie Hudson, a także Ray Stantz, w którego kolejny raz wcielił się Dan Aykroyd. Gotowi są oni przekazać ci kilka mądrości z Ksiąg Okultystycznych Raya

Do kogo zadzwonisz, gdy będziesz chciał pokonać kilka duchów? Dzięki międzyplatformowej rozgrywce wieloosobowej każdy użytkownik PC, konsoli PlayStation 4 i 5 i/lub konsol Xbox serii X|S lub One może połączyć siły, aby krzyżować strumienie protonów lub pluć śluzem. Towarzysze SI mogą pomóc w dopełnieniu lobby gry lub umożliwić samotnym Pogromcom Duchów lub pojedynczemu Duchowi grę w trybie offline. Skusicie się?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze