Gorący czerwiec EA

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Marzec 2017
  • Komentuj 0

EA szykuje się na czerwiec

EA szykuje się na czerwiec

Tradycyjnie już Elektronicy nie wybierają się na E3 i organizują własną imprezę o nazwie EA Play. Tam na graczy będzie czekał choćby grywalny Star Wars Battlefront 2! EA doszło do wniosku, że w gąszczu pokazów na E3 nie wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć ich najnowsze produkcje. Dlatego w zeszłym roku EA na E3 nie pojechało i pomysł chyba wypalił, bo w czerwcu czeka na nas druga edycja eventu Elektroników. Między 10, a 12 czerwca w Hollywood Palladium na graczy będzie czekać sporo smakowitości. Jako najgorętszy pokaz jawi się oczywiście Star Wars: Battlefront 2, który dostępny będzie w grywalnej wersji. Niestety nie wiemy czy na EA Play uda się zobaczyć fragment obiecanej nam kampanii dla pojedynczego gracza, czy EA postawi na multi.

Szczęśliwcy na miejscu zagrają w Battlefronta 2!

Szczęśliwcy na miejscu zagrają w Battlefronta 2!

Obok Battlefronta na EA Play będzie też okazja żeby pograć w tworzonego przez Ghost Games nowego Need for Speeda, po którym wydawca wydaje się sporo sobie obiecywać. Na EA Play na pewno nie może zabraknąć gier sportowych, które reprezentowane będą między innymi przez Fifa 18 i NBA Live 18. Jasne jest, że nie wszyscy będziecie mogli w czerwcu odwiedzić Hollywood, dlatego EA szykuje relację w sieci. ''Przygotowaliśmy mnóstwo materiałów dla tych, którzy będą nas oglądać online. Przez wszystkie trzy dni imprezy będziemy publikować materiały z rozgrywką i wywiady z twórcami gier, a także organizować konkursy i turnieje'' napisali Elektronicy na swoim blogu

Nie może zabraknąć kolejnej Fify!

Nie może zabraknąć kolejnej Fify!

[źródło: ea.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze