Battlefield już w EA/Origin Access

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Sierpień 2017
  • Komentuj 7

Ostatnio do grona gier dostępnych w ramach EA/Origin Access dołączył Titanfall 2, a teraz możecie zagrać w Battlefielda I. 

Coraz ciekawiej robi się w abonamentowej usłudze Elektroników. FIFA 17, Titanfall 2, Sims 4 i ponad 40 innych gier dostępnych za skromne 15 złotych miesięcznie.  A teraz do tego grona dołącza Battlefield I, czyli najpotężniejsze działo w FPSowej stajni Electronic Arts. 

Jeśli jednak myślicie nad spędzeniem większej ilości czasu w shooterze DICE to warto zastanowić się nad wykupieniem EA/Origin Access na dłużej. Całoroczny abonament to wydatek rzędu 80 złotych za cały rok. Patrząc, że za samego Battlefielda na Originie trzeba wydać aż 200 złotych, to abonament u EA wydaje się całkiem niezłym pomysłem. 

Zwłaszcza, że otrzymacie jeszcze wcześniejszy dostęp do nadchodzących hitów jak FIFA 18, Star Wars Battlefront II czy Need for Speed Payback. 15 złotych za miesiąc wydaje się uczciwą ofertą.

[źródło: origin.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze