Gollum otrzyma własną grę! Mój skarb!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Tego się chyba nikt w całym Śródziemiu nie spodziewał, prawda? Twórcy takiej serii przygodówek, jak Deponia, ogłaszają, że nawiązali współpracę z Middle-earth Enterprises. W efekcie niemieckie studio Daedalic Entertainment stworzy grę w uniwersum The Lord of the Rings. Powiem więcej, jej głównym bohaterem oraz osią fabularną będzie nie kto inny, jak sam Gollum.

The Lord of the Rings – Gollum, bo taki tytuł będzie miała omawiana produkcja, zadebiutuje dopiero w 2021 roku. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach. Jeśli chodzi o gatunek to otrzymamy mix gry akcji oraz przygodówki. Sama gra korzystać ma z silnika Unreal Engine, a do tego deweloperzy planują lokalizację w wielu językach. Jest zatem szansa na polskie przygody Golluma w świecie Władcy Pierścieni.

Fabularnie możemy spodziewać się ”braku herezji”. The Lord of the Rings – Gollum ma być wierne wizji J.R.R Tolkiena i odkryć przed graczami kulisy podróży tytułowej postaci. Pozostaje zatem trzymać kciuki, aby całość okazała się czymś więcej, niżli tylko ciekawostką.

Kto bowiem nie chciałby wcielić się w tak charakterystyczną postać oraz uczestniczyć w jej ”wewnętrznej” przemianie? Mój skarb!

[Źródło: Daedalic Entertainment]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze