Gołębie czekają w gotowości!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Październik 2023
  • Komentuj 0

Glee-Cheese i Team17 Digital ogłosiły rozpoczęcie przedsprzedaży rytmicznej gry typu battle royale Headbangers Rhythm Royale na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, i Windows Store. Premiera gry odbędzie się 31 października.

Gołębie są już w gotowości!

Headbangers Rhythm Royale, dostępne w ramach Xbox Game Pass na Xbox i PC, zaprasza graczy do stukania, trzepotania i rapowania na drodze do zwycięstwa i zdobycia tytułu Master Headbanger w serii maniakalnych muzycznych minigier przeciwko 29 innym gołębiom kontrolowanym przez graczy.

Bystre gołąbeczki, które zamówią Headbangers Rhythm Royale w przedsprzedaży, otrzymają ekskluzywne sombrero. Dostępna jest również edycja deluxe, zawierająca podstawową grę oraz Pigeon Pass, która zapewnia graczom dostęp do trzech unikalnych pakietów DLC.

Pierwszy dostępny pakiet DLC, “Flock & Roll”, zawiera cztery pełne kostiumy, cztery elementy garderoby, uszczypliwe uwagi wraz z pięcioma drwiącymi głosami oraz odgłosy gruchotania, a zawartość dwóch pozostałych pakietów DLC będzie dostępna przed kwietniem 2024 r.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze