Goat's Tale 2 powraca z kolejną przygodą

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Goat's Tale 2 to gra z gatunku platformówek i jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętej pierwszej części - ponad 50 tys. pobrań i 84% pozytywnych recenzji na Steam to dobry wynik. Czy kontynuacja wypadnie lepiej na tle oryginału? A może okaże się czymś słabszym? Trzeba będzie samemu się przekonać!

Goat's Tale 2 powraca z kolejną przygodą

Podobnie jak w poprzedniej części, głównym celem gracza jest dotarcie na szczyt, ale dzięki zupełnie nowej mechanice i ulepszonej fizyce zadanie powinno to być nieco łatwiejsze. Zwłaszcza, że pokuszono się o wprowadzenie dodatkowego trybu multiplayer.

Do Goat's Tale 2  dodano wiele nowych mechanik, jak chociażby windy, którymi dzielna koza może poruszać się w czterech kierunkach. Wprowadzono również specjalne półki skalne, które można łatwo złapać, aby zsunąć się w dół bez odbijania się od ścian. Goat's Tale 2 ma znaczniej więcej elementów eksploracji. Na każdym etapie możesz znaleźć zakopane skarby lub postacie, które doradzą Ci, jak pokonywać trudniejsze skoki i przekażą za pomoc monetę.

Zainteresowanych zabawą odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze