Glitchpunk pojawi się już 11 sierpnia!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Czy jesteś gotowy poznać dystopijną przyszłość? Czy masz to, czego potrzeba, aby poradzić sobie z nieokiełznanym chaosem niezrównoważonego świata? Deweloper Dark Lord wraz z wydawcą Daedalic Entertainment ogłaszają, że Glitchpunk, cyberpunkowa gra akcji w oldskulowym stylu GTA 2, pojawi się w Steam Early Access 11 sierpnia 2021 roku!

Glitchpunk to takie GTA 2, ale cyberpunkowe

Glitchpunk to gra akcji z widokiem top-down, w której gracze mogą strzelać, bić się na pięści, jeździć pojazdami, kraść, a także skradać się przez przesiąknięty neonowymi kolorami świat pełen gangów I wrogo nastawionych kultów.

Jednak Glitchpunk to nie tylko wybuchy I strzelaniny, ta gra opowiada także fascynującą historię o ksenofobii, religii I Transhumanizmie. Możesz wpływać na otaczający cię świat, nawiązywać nowe przyjaźnie, stawiać czoła większej liczbie wrogów niż jesteś w stanie zliczyć i być może, przekształcić nienawiść w uczucie.

W ramach wczesnego dostępu gracze dostaną szansę zwiedzenia dwóch miast - Outpost Texas oraz New Baltia. Jeszcze w fazie early access do gry trafią dwa kolejne terytoria - Neo Tokyo, a także Moscow. W każdym z powyższych miast natkniemy się na unikalne gangi, bohaterów niezależnych, a także porywającą historię.

Glitchpunk pojawi się na Steamie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze