Gifty od trzech Mikołajów

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Mikołaje w komplecie!

Mikołaje w komplecie!

''Ho, ho, ho!'' usłyszał Łosiu przy swoim paśniku i już wiedział, że idą święta. A jak święta to i prezenty, ale akurat o fanty od Łosia trzeba będzie się nieco postarać.  Do udziału w zabawie Łosiu z Kycem zaprosili jeszcze Kromkę, z którym obok ISDNa, Giligili oraz Joanny, zasiądą w wielce szanownym jury oceniającym Wasze starania. Tak, bo mimo tego, że może i byliście grzeczni, to akurat Ci Mikołajowie ma dla Was zadanie. Polega ono na wykonaniu rysunku (technika dowolna) swojej ulubionej postaci z gry komputerowej w oprawie mikołajkowej. Autor najlepszej pracy dostanie od chłopaków grę. Jaką? To już zależy od niego/niej samej - do wyboru jest Battlefield I, Watch Dogs 2Farming Symulator 17 oraz Dishonored 2. Do tego dochodzi jeszcze podkładka pod mysz od HyperX w rozmiarze XL. Mało? Zwycięzca będzie pomykał jeszcze w stylowej battlefieldowej koszulce.

Co trafi do zwycięzcy? To zależy od niego!

Co trafi do zwycięzcy? To zależy od niego!

Autor pracy, która zgarnie drugie miejsce też ma dobrze. Dostanie jedną z najchętniej oglądanych w tym kraju gier na YouTube - Farming Symulator 17, jeśli traktory i kombajny mu nie lezą, to zawsze może wybrać Rocket League. Obok gry na laureata drugiego miejsca czeka jeszcze koszulka z Bf'a. Laureat trzeciego miejsca, obok obowiązkowej koszulki z Battlefielda I, będzie mógł pobuszować w sklepie G2A i wykorzystać G2A Gift Card o wartości 10 Euro. Swoje prace możecie nadsyłać na adres [email protected] do 12 grudnia, to jest przyszłego poniedziałku. Jeśli Wasz mail zostanie wysłany po 23:59 w poniedziałek to może już nie być brany pod uwagę. Wyłonienie zwycięzców nastąpi nie później niż 20 grudnia. Listy najlepszych możecie spodziewać się na Facebooku u Łosia i stronie losiugra.pl, gdzie przy okazji możecie zerknąć na regulamin zabawy. konkurs

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze