Polska Liga Battlefield

  • Autor: KromkaChleba
  • Opublikowano: 20 Wrzesień 2015
  • Komentuj 4
kromka 1 Koniec wakacji? Sezonu urlopowego? Czas do szkoły, na studia, do pracy? Na rozgrzewkę proponujemy wam drugą odsłonę Polskiej Ligi Battlefield – 12 vs 12 Mały Podbój, która nieprzerwanie cieszy się największym zainteresowaniem wśród naszych uczestników. Polska Liga Battlefield, to nie tylko sposób na sprawdzenie się w walce, ale także na nawiązanie nowych znajomości.

Liga daje możliwość zmierzenia się z drużynami na różnych poziomach oraz znalezienia sparing partnerów dla waszego klanu czy grupy znajomych.

Chcecie poczuć odrobinę prawdziwej rywalizacji? Chcecie poćwiczyć zgranie i taktyczną grę? Chcecie spędzić czas w miłej atmosferze, a przede wszystkim dobrze się bawić? Ta Liga jest właśnie dla was!

Garść najważniejszych informacji i dat:

25.09.2015r. – koniec zgłaszania składów drużyn (po tym terminie będzie możliwość zmiany składu tylko jeden raz, podczas tzw. okienka transferowego) 25.09.2015r. – losowanie kolejek i map 30.09.2015r. – ustalenia odnośnie godzin meczów 3.10.2015r. – rozpoczęcie Ligi Poinformuj swoich znajomych już dziś!

Zachęcamy do rejestrowania się i swoich klanów, wysyłając zgłoszenie na adres email: [email protected] Pokażmy wszystkim, że scena Battlefield 4 ma się dobrze! W razie pytań lub wątpliwości odwiedź nas i podziel się nimi z nami:

TeamSpeak: plb.tspeak.pl (po 20)

WWW: polskaligabattlefield.pl

Facebook: Polska Liga Battlefield

Battlelog: Strona plutony PLB

Znajdziecie tam informacje dotyczące zarówno bieżącej edycji Ligi, jak i zapowiedzi następnych edycji. Pod tymi adresami czekamy również na wasze opinie i pomysły!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze