Geralt w serialu?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Styczeń 2016
  • Komentuj 1
cdpr-default Czy film Bagińskiego nie będzie jednym dziełem o Geralcie z Rivii jaki przyjdzie nam zobaczyć w najbliższym czasie? Takie słuchy dochodzą od nas od agencji aktorskiej rzekomo zaangażowanej w projekt za którym stać ma CDP Red. LA Casting (LAC) to firma, która zajmuje się wyszukiwaniem aktorów i statystów do przeróżnych produkcji. Filmowcy, którzy działają na zlecenie producenta Dzikiego Gonu, ogłosili nabór do aktorskiej produkcji rozgrywanej w świecie Sapkowskiego. Zanim jednak zbyt szybko damy się ponieść entuzjazmowi i ogłosimy powstawanie filmu lub serialu z Geraltem w roli głównej należy zaznaczyć, że w przeszłości LAC wraz z firmą Petrol Advertising pracowali nad reklamówkami gier od Activision i EA. Możliwe więc, że ów tajemniczy projekt filmowy może być związany z drugim dodatkiem do Dzikiego Gonu.

W produkcji pojawi się także Yennefer

W produkcji pojawi się także Yennefer

Filmowcy poszukują aktorów, którzy wcieliliby się w dobrze znane miłośnikom przygód Geralta Ciri, Triss Merigold czy Yennefer, poszukiwany jest też odtwórca roli sławnego wiedźmina. Wskazówkę, że może to być reklamówka, a nie jak wszyscy liczymy serial albo choć miniserial, jest to że do castingów mogą się zgłosić jedynie ludzie nie będący zrzeszeni w żadnym związku aktorskim. Portal Upithq zwraca uwagę na jeszcze jedną sprawę - do filmu/serialu/reklamówki poszukiwana jest dwójka aktorów, którzy zagrają... graczy! To, że to właśnie oni będą prawdziwymi gwiazdami projektu może świadczyć to, że filmowcy zakładają znacznie wyższą pensję dla tej dwójki niż dla pozostałych aktorów. Przesłuchania do tej tajemniczej produkcji skończyły się w zeszłym tygodniu, a prace mają ruszyć już 28 stycznia. Osobiście nie mam złudzeń, że Redzi nad serialem ani niczym podobnym nie pracują, a cały casting będzie związany z premierą drugiego ogromnego dodatku do Dzikiego Gonu ''Krew i Wino'', który na sklepowe półki ma trafić w kwietniu. Ale pomarzyć przecież można, prawda?

Okejka od Geralta.

                                                  Okejka od Geralta.

[źródło: upithq.comnaekranie.pllacasting.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze