Garden Simulator już na konsolach

Znany malarz Claude Monet powiedział kiedyś: “Mój ogród jest moim najpiękniejszym dziełem.” i teraz także Ty możesz stworzyć swoje dzieło na swojej ulubionej konsoli. Deweloper Produktivkeller Studios i wydawca SunDust z radością ogłaszają wydanie swojego bestsellera Garden Simulator w PlayStation Store, Xbox Store i Nintendo eShop dla Nintendo Switch. Od dziś gracze konsolowi mogą dbać o rośliny i trawnik na swoim własnym podwórku, podążając śladami Moneta - bez wyrzutów sumienia i nie martwiąc się o smykałkę do roślin.

Garden Simulator już na konsolach

W Garden Simulator masz nieskończone możliwości dostosowania swojej działki i uczynienia z niej własnego miejsca do relaksu i wypoczynku. Zacznij od klombów dla roślin ozdobnych lub zdecyduj się na uprawę grządek. Zadbaj o swój trawnik i upiększ go akcesoriami ogrodowymi, takimi jak leżaki czy gnomy.

Buduj płoty lub kamienne ścieżki, aby nadać ogrodowy unikalny charakter. Jak tylko zdobędziesz wystarczająco dużo monet, będziesz mógł dostosować swoje podwórko do własnych potrzeb i stworzyć z niego swój mały raj — bez stresu i ograniczeń. Garden Simulator jest dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze