Garden Buddies wyjdzie już niedługo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Październik 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, twórca i producent gier wideo skupiający się na grach Nintendo Switch, ogłosił datę wydania długo oczekiwanego tytułu indie – Garden Buddies. Gra będąca unikalnym połączeniem uroczego symulatora ogrodnictwa i ćwiczeń poprawiających zdrowie psychiczne, będzie dostępna na Nintendo Switch i Steam już 20 Października.

Garden Buddies wyjdzie już niedługo!

W grze Garden Buddies gracze przeniosą się do bajkowego świata, gdzie w towarzystwie nowego przyjaciela – stworka-jabłuszka o imieniu Mutsy, będą mogli stworzyć swój wymarzony ogród i odnaleźć w nim spokój po stresującym dniu.

W tej pokrzepiającej opowieści gracze eksplorować będą zaczarowany świat, tworząc i budując swoje roślinne sanktuarium. Relaksująca fabuła będzie wypełniona podnoszącą na duchu narracją, a także nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W Garden Buddies najważniejsze będą jednak nowe przyjaźnie i relacje, jakie będzie można nawiązać z napotkanymi roślinnymi i zwierzęcymi stworkami.

W ramach rozwoju relacji, jako dobrzy przyjaciele, uczestnicy będą pomagać swoim nowym kompanom w pokonywaniu różnych przeszkód i problemów, a wszystko to w formie wciągających mini-gier. Dzięki podróży do świata Garden Buddies gracze będą mogli całkowicie odciąć się od zgiełku codziennego dnia, pozwalając by ich przyjaciele, niczym uroczy przewodnicy, poprowadzili ich do osobistej, mentalnej oazy. Mini-gry i możliwości udekorowania przestrzeni dookoła będą gwarantem odprężenia i relaksu.

W grze przedstawione są techniki oddechowe i uspokajające, które pomagają w radzeniu sobie z codziennym niepokojem. Dzięki temu gracze doświadczą mniejszego napięcia nie tylko podczas zabawy, ale nauczą się również pokonywać stresujące przeszkody w prawdziwym świecie. Garden Buddies będzie dostępna na Steamie oraz konsolę Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze