Frostpunk sprzedaje się świetnie

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Maj 2018
  • Komentuj 0

Premiera Frostpunka miała miejsce dwa tygodnie temu. Teraz studio odpowiedzialne za lodowe postapo zbiera owoce swojej pracy. A plony są dorodne, bo w ciągu 14 dni gra zaliczyła cztery razy lepszą sprzedaż niż poprzednia produkcja 11 Bit - This War of Mine.

Podczas konferencji dla inwestorów padło wiele ważnych informacji. Po pierwsze studio nie zamierza spocząć na laurach i zamierza pracowac nad rozszerzeniami do swoich gier. TWoM dostanie od twórców ''niespodziankę'' oraz dwa dodatkowe kawałki historii, a jeszcze w tym miesiącu poznamy dalsze losy Frostpunka. Nie jest to jednak jedyna rzecz jaką planują Polacy na najbliższy czas. Prezes studia, Grzegorz Miechowski, podsumował pracę swojej załogi tak:

,,Mówiłem kiedyś, że TWoM to dopiero początek. Frostpunk to kolejny duży krok, ale cała podróż dopiero przed nami"

Kolejnym krokiem w tej podróży ma zostać Projekt 8. Podobnie jak we Frostpunku w grze mocno liczyć się będą nasze decyzje, a sami twórcy chcą grać na naszych emocjach. Czym jednak okaże się nowy projekt 11 bit, dowiemy się nieco później, gdy twórcy będą gotowi by nam go przedstawić. Prace jednak trwają i za jakiś czas może poznamy więcej szczegółów.

[Źródła; businessinsider.comwyborcza.bizmoney.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze