Fortnite - Finesse feat. Bruno Mars

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Zdaje się, że od kiedy emotki tańca stały się ulubioną rozrywką wszystkich graczy, branża muzyczna ulegnie zmianie. No może jednak nie, ale fani są zaradni i tworzą sobie sami takie teledyski, jakie chcieliby oglądać. A co ma największą oglądalność wśród graczy? Fortnite oczywiście.

Na kanale WiziBlimp na YouTubie pojawiło się kilka przeróbek hitów muzycznych z autorskimi teledyskami. I trzeba przyznać, że są bardzo dopracowane.

Okazuje się, że nawet taką gwiazdę muzyki pop, jaką jest Bruno Mars, da się zastąpić postacią z Fortnite. Poziom choreografii jest imponujący, i zastanawiam się, czy jest jeszcze jakiś taniec, którego nie wprowadzono do gry?

To jeszcze nic, pierwszym projektem WiziBlimp była przeróbka kontrowrsyjnego This Is America, i nawet tutaj udało się odtworzyć charakterystyczne, dziwne ruchy Childish Gambino. Czego to fani nie potrafią zrobić...

Jak Wam się podoba taka wersja teledysków? Myślicie, że zobaczymy niedługo w oryginalnym teledysku emotki z gier? 

[Źródła: pcgamer.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze