F.I.S.T. jednak trafi na PC!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Październik 2021
  • Komentuj 0

Jeden z najlepiej ocenianych tytułów roku (80 punktów Metacritic na PS5), F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch pojawi się na PC 3 października, z dodatkowymi usprawnieniami graficznymi i obsługą kolejnych języków. A wszystko dzięki konsolowemu sukcesowi!

F.I.S.T. jednak trafi na PC!

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to nowa  trójwymiarowa platformówka z elementami metroidvanii w klimatach dieselpunku, w której króliczy protagonista dzierży gigantyczną mechaniczną pięść podczas swojej podróży z grupą uroczych postaci. Gra została stworzona przez TiGames w Szanghaju, w ramach inicjatywy PlayStation China Hero Project, która skupia niezależnych chińskich twórców gier.

Sześć lat temu Legion najechał i skolonizował Torch City, miasto pierwotnie zamieszkiwane przez zwierzęta. Królik Rayton, były żołnierz ruchu oporu, od tego czasu żyje w odosobnieniu. Po tym, jak jego przyjaciel zostaje aresztowany, Rayton odzyskuje swoją mechaniczną pięść i postanawia wrócić do walki. Ale nie spodziewa się, że zostanie zamieszany w wielki spisek z udziałem mafii, rebelii i Legionu.

Wersja na PC otrzyma kilka ulepszeń graficznych: technologię Ray Tracing, NVIDIA DLSS i technologię Reflex. W grze pojawi się także dodatkowe wsparcie językowe, które później zostanie także dodane do konsolowej wersji gry.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze