FINAŁ SPRZĘTU KRÓLA NOCY Z BLACK ENERGY DRINK

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 16 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

#wpissponsorowany Black Energy Drink kończy gamingową akcję „KRÓLUJ W GRACH” teleturniejem na żywo „FINAŁ SPRZĘTU KRÓLA NOCY”. Podczas Live Streamu, który odbędzie się już 17 grudnia, o godzinie 18:00 będzie można zobaczyć, jak finałowa szóstka konkursowiczów zmaga się w konkursach, gdzie nagrodą główna jest Customowy Komputer Gamingowy współtworzony wraz z "CzugĄ"! Za całą akcję odpowiedzialna jest Next Level Agency.

FINAŁ SPRZĘTU KRÓLA NOCY Z BLACK ENERGY DRINK

Transmisję prowadzić będzie Wojciech „Bezi” Wróbel, który dodatkowo przeprowadzi wywiad z Konradem „Kaftann” Misiewiczem – youtuberem odpowiedzialnym za tworzenie poradników w serii „BLACK Króluj w Grach”. Społeczności Ja, Rock z pewnością „Kaftann” jest bardzo dobrze znany.

Podczas Live Streama widzowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w Giveaway’u, w którym do rozdania będą napoje Black Energy Drink! Serdecznie zapraszamy – zdecydowanie nie może Was zabraknąć. Dlatego 17 grudnia, bądźcie na live streamie, który ruszy o 18:00 o tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze