Far Cry zmierza do Wietnamu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Maj 2018
  • Komentuj 2

''Goooood morning Vieeeeetnaaam!'' krzykniecie 5. czerwca, kiedy to pojawi się pierwsze rozszerzenie do Far Cry 5. Hours of Darkness skupi się na postaci Wendella ''Reda'' Redlera, weterana wojny w Wietnamie, który rusza w nieprzebytą dżunglę w celu odnalezienia swoich kumpli.

Pierwsze DLC już piątego czerwca

Hours of Darkness to pierwsze rozszerzenie jakie Ubi przygotowało do Far Cry 5. W przyszłości zagramy jeszcze w Dead Living Zombies oraz Lost on Mars (dostępne w ramach season passa lub osobno). W czerwcowym DLCeku czoła stawią nam zastępy żołnierzy Wietkongu i Armii Północnego Wietnamu. Ubi wrzuciło do sieci krótki teaser:

Oczywiście wyprawa do Wietnamu wiąże się z nowym sprzętem, kilkoma nowymi pukawkami i umiejętnościami. Do tego w dodatku pojawią się dwa nowe tryby rozgrywki: Survivor Mode oraz Action Movie Mode. Dostępne staną się po tym jak przejdziecie wątek fabularny dodatku. Pierwszy tryb daje nam bardzo ograniczone uzbrojenie i zapas amunicji, w drugim... cóż, nazwa chyba mówi sama za siebie - wybuchy, strzały i Hollywood pełną gębą. Podobnie jak podstawkę w Hours of Darkness będzie oczywiście można zagrać w co-opie.

Dla tych, którzy bawią się w Arcade Mode dojdą też specjalne assety, które będzie można oczywiście wykorzystać podczas tworzenia map, nie będzie też problemu, żeby wietnamskie assety dorzucić do już stworzonych przez graczy map.

Graliście w nowego Far Cry'a? Podobał się? 

Wraz z Wendellem cofniemy się w czasie do Wojny Wietnamskiej

[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze