Fallout cieknie jak durszlak

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Listopad 2015
  • Komentuj 1
fzd_F4_concepts_02 Zanim zaczniecie czytać lojalnie ostrzegam: uwaga na spoilery! W sobotę pokazała się kolejna paczka screenów Fallouta 4 z wersji na PS4, a dziś w nocy ktoś wrzucił 20 minut z rozgrywki. 
Bardzo możliwe, że kiedy przeglądacie ten wpis to film już zniknął z YouTube'a, ale jeśli jesteście upartymi uparciuchami zawsze możecie jeszcze zerknąć do źródła na Reddicie. Jeśli jednak spoilery Was nie interesują i z niecierpliwością czekacie na 10 listopada to może zainteresuje Was garść informacji dotyczących nowych perków, poziomów trudności czy kreowania postaci.

Brak hardcore'a

W nowym Falloucie najbardziej wymagający gracze będą musieli obyć się bez trybu hardcore, w którym gracz musiał kontrolować także poziom zmęczenia, głodu i pragnienia swojej postaci. Do wyboru będzie jeden z sześciu poziomów trudności - im wyższy poziom tym większa szansa spotkania ''legendarnych przeciwników'', którzy noszą przy sobie bardzo wartościowe przedmioty.

Power Armor

Jeśli chcecie korzystać ze wzmocnionego pancerza to będzie wam potrzebny specjalny, wyczerpujący się, rdzeń napędzający zbroję. Zbroja ta pozwoli graczowi na noszenie dużo większych ciężarów, ale coś za coś: Power Armor będzie znacząco spowalniał naszą postać.

Osiedla

Można powiedzieć, że w Falloucie 4 wcielimy się w kogoś w rodzaju burmistrza miasteczka. To naszym zadaniem będzie rozbudowa osiedla, bronienie go przed najazdami czy zapewnienie jego mieszkańcom wyżywienia i wody. Jeśli nie uda nam się spełnić wszystkich potrzeb mieszkających tam ludzi cześć z nich opuści naszą osadę.

Perki

Ujawniono także pokaźną listę perków z jakich będziecie mogli korzystać podczas przygód na pustkowiach. Całą listę możecie zobaczyć tutaj, ja przytoczę tylko kilka najbardziej interesujących:
  1. Heavy Gunner -  pięciopoziomowy perk zwiększający obrażenia zadawane przez ciężkie uzbrojenie
  2. Pickpocket - coś dla każdego fana ''lepkich rączek''. Dzięki niemu nasza postać o 25% lepiej radzi sobie z obrabianiem niczego niepodejrzewających NPCów.
  3. Aquaboy - umiejętność dzięki której oddychanie pod wodą przestanie być jakimkolwiek problemem. Chronić nas będzie także przed napromieniowaniem podczas pływania.
  4. Animal Friend - zawsze kochałeś zwierzęta? Z tym perkiem wystarczy nacelować na zwierzę o poziomie równym lub mniejszym niż nasz i spróbować je spacyfikować.
  5. Nerd Rage - lepiej z nerdami nie zadzierać. Kiedy używać będziecie tego perka, a Wasze zdrowie spadnie poniżej 20% to Wasza postać otrzyma większą odporność na obrażenia, samemu zadając ich więcej. Do tego zwalnia czas.

Jeszcze tylko galeria

Nie tak dawno w sieci pokazało się całkiem sporo koncepcyjnych grafik z Fallouta, a w sobotę do sieci trafiły obrazki z samej gry, które zrobione zostały przez ludzi , którzy już teraz mogą Falloutem się ciszyć. Screeny, które za chwilę zobaczycie, pochodzą od pewnego hiszpańskiego testera grającego w ''czwórkę'' na PS4: [gallery link="file" size="medium" columns="2" ids="46247,46248,46249,46250,46251,46252,46253,46254,46255,46256,46257,46258,46259,46260,46261,46262,46263,46264,46265,46266,46267" orderby="rand"] [źródło: reddit.comelotrolado.netmweb.co.za]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze