Fallout 4 zbiera nagrody

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Lipiec 2015
  • Komentuj 7
f4 Kapituła Game Critics Awards złożona z przedstawicieli 38-miu branżowych mediów zdecydowała, że najlepszą grą tegorocznych Electronic Entertainment Expo został Fallout 4.  W tym roku konkurencja była wyjątkowo silna, w końcu obok zwycięskiego Fallouta na targach zaprezentowano także Star Wars: Battlefront czy Uncharted 4: A Thief's End, które do końca mogły liczyć się w wyścigu o tytuł tej najlepszej. Jurorzy zdecydowali inaczej. Fallout 4 oprócz zgarnięcia tytułu najlepszej produkcji E3 zwyciężył jeszcze w dwóch innych kategoriach: najlepszego RPGa i najlepszej gry na PC. Bethesdzie gratulujemy i liczymy, że przyznane zaszczyty zmotywują zespół do wytężonej pracy. W końcu ostatnie czego teraz producent może chcieć to rozczarować nakręconych fanów.
Oprócz wspomnianych już trzech kategorii przyznano także dwanaście innych nagród doceniających prace deweloperów. I tak najlepszą nową marką jaka pokazała się na E3 została ogłoszona gra Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games.
Jaka zdaniem Game Critics Awards gra zasługiwała na zaszczy zostania tą najlepszą na konsole? Uncharted 4: A Thief’s End tworzony przez studio Naughty Dog. Uncharted 4 zebrał jeszcze dwie nagrody: za najlepszą przygodową grę akcji oraz za najlepszą grafikę.
W przypadku urządzeń przenośnych wyróżniona została produkcja Nintendo The Legend of Zelda: Tri Force Heroes.
Wielki comeback zalicza Need for Speed okrzyknięty najlepszą grą wyścigową targów. Wygląda na to, że powrót do korzeni serii przypadł jurorom do gustu.
W przypadku gier sportowych prym wiedzie FIFA 16 od EA Sports, która po raz pierwszy w historii pozwoli nam zagrać kobiecymi reprezentacjami.
Szukasz gry dla całej rodziny? W takim razie na pewno warto rzucić okiem na Super Mario Maker od Nintendo, który został zwycięzcą w kategorii gier familijnych.
Star Wars: Battlefront zdobywa dwie statuetki: dla najlepszego sieciowego multiplayera oraz najlepszej gry akcji. Podkreślę jednak, że Battlefront został nominowany do największej ilości nagród, bo aż pięciu.
No Man’s Sky tworzone przez Hello Game zostało ogłoszone najlepszą grą niezależną.
Co w kategorii sprzętu zawróciło jurorom w głowach? Tutaj zwycięzcą okazał się Oculus Touch.
Jak to wygląda Waszym zdaniem? Czy typy jurorów z Game Critics Awards pokrywają się z Waszymi? I co z Microsoftem, którego gier zabrakło na liście zwycięzców? [źródło: www.gamecriticsawards.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze