Fable potrzebuje pomocy

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2016
  • Komentuj 2

Dadzą radę zebrać kasę?

Dadzą radę zebrać kasę?

Fable Fortune to całkiem sympatycznie zapowiadająca się karcianka, która nie zdążyła sie pokazać przed zamknieciem Lionhead Studios. Microsoft wstrzymał finansowanie więc twórcy szukają funduszy na Kickstarterze. Większość z Was Hearthstone'a na pewno kojarzy, jeśli więc ogrywanie karcianki Blizzarda sprawia Wam radochę to stawiam, że podobnie będzie w przypadku Fable Fortune, które zostanie przygotowane przez studio Flaming Foul składające się z byłych deweloperów z Lionhead. Fable Fortune będzie darmową grą karcianą, która rozegra się w ''fantasowym świecie Albion'', który na pewno jest dobrze znany każdmu ktoś choć raz w Fable grał. Microsoft okazał się na tyle łaskawy, że pozwolił deweloperom za darmo wykorzystać należące do niego IP, ale o wsparciu finansowym ze strony giganta Redmond Flaming Foul może zapomnieć. A skoro nie ma potężnego sponsora to gdzie jak nie do graczy mogą zwrócić się twórcy o pieniądze? Od wczoraj możecie wspierać Fable Fortune na Kickstarterze, ale zanim zdecydujecie się na dołożenie cegiełki do karcianego Fable twórcy chcą żebyście zobaczyli jak gra prezentuje się już teraz:
_IT_SY Czym wyróżniać ma się Fable Fortune na tle konkurentów? Ciekawie brzmi tryb kooperacji, w którym gracze będą mogli wspólnie zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem komputerowym. Mowa jest także o specjalnym systemie rozwoju kart, wyborami między dobrem, a złem czy specjalnych zadaniach. Kiedy będziemy mogli w karciankę sobie zagrać? Na pewno nie szybciej niż zebrana zostanie wymagana kwota 250 tysięcy funtów, zbiórka kończy się niedługo bo 28 czerwca. Póki co na koncie Fable Fortune znajduje się nieco ponad 23 tysiące funtów. Grą cieszyć się będą posiadacze komputerów osobistych oraz Xboxów One. Beta ma wystartować w około dwa miesiące po zakończeniu zbiórki - jeśli oczywiście uda się zebrać wymaganą kwotę, a to w dużej mierze zależy do Was. Premiera? Początek 2017 roku. fablefortune1280jpg-653567_1280w [źródło: kickstarter.com, ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze