Dziś pierwsze ćwierćfinały YouRocka!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Maj 2018
  • Komentuj 0

Widzimy się o 18:00 u NieDaRadka

Dziś o godzinie 18:00 na kanale NieDaRadka ruszą pierwsze przesłuchania LIVE w ramach YouRock! Usłyszycie dziś ośmiu wykonawców, ale do półfinału może przejdzie tylko piątka. Macie swoje typy?

Skończyliśmy już oglądać Wasze zgłoszenia, przyznamy, że niektóre były zaskakująca, a inne zaskakująco dobre. Wszystkim, którzy się zgłosili należą się wielkie brawa za odwagę i liczymy, że dacie czadu w następnej edycji YouRock!

Tymczasem dziś o 18 rozpoczynamy rozgrywkę o półfinał. W dzisiejszych zmaganiach zobaczycie ośmiu wykonawców, którzy przygotują dla Was nowe występy. Zobaczcie kogo zobaczycie dzisiaj:


Macie swojego faworyta? Który występ spodobał się Wam najbardziej i na kogo liczycie w ćwierćfinałach? Pamiętajcie, że do wygrania są słuchawki oraz dron sponsorowany przez markę Audictus.

Widzimy się o 18:00 u NieDaRadka

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze