Dziś gramy w finale !

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Styczeń 2017
  • Komentuj 2

Zobacz Wielki Finał  Join The Republic Community Challenge - start o 20:00

O czwartku trwają zawody Join The Republic Community Challenge, w których biorą także udział zawodnicy z Polski. Mało tego! Drużynie Izaka udało się przejść do finału, który zaczyna się dziś o 20:00. Polacy w składzie Kamil ”LUULIGUZMAN” Pala, Paweł ”Leh” Lehmann, Sebastian ”NEEX” Trela, Daniel ”STOMP” Płomiński oraz Piotr “izakOOO” Skowyrski mają już za sobą dwa pojedynki. W pierwszym ćwierćfinale Polacy z kwitkiem odprawili drużynę naszych zachodnich sąsiadów. Czwartkowy pojedynek z ekipą Michele’a ‘zonixx’ Kohlera zakończył się zwycięstwem Polaków. Pierwszy mecz na Cache Team Izak000 wygrał 16:7. W drugim starciu, rozgrywanym na Mirage, drużyna Izaka uległa 14:16. Trzecia mapa, Overpass, to popis Polaków (przynajmniej w drugiej połowie) i zwycięstwo 16:9. Cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych.

Powodzenia w finale Panowie!

Powodzenia w finale Panowie!

Wczorajszy półfinał Polacy rozegrali z Francuzami kierowanymi przez Willy’ego ‘Skyyart’ Diasa. Ponownie trafili na Cache i... po szybkiej walce mapa skończyła się wynikiem 16 do 3 dla Team Izak000. Nieco bardziej zacięty pojedynek stoczono na Cobblestone, ale ostatecznie Francuzi nie dali rady przegrywając 16:12. 2:0 w półfinale dla Polaków oznaczało, że muszą tylko poczekać na wieczorny pojedynek drużyny Mikaila ‘Maikelele’ Billa, która mierzyła się z  teamem Yi ‘Luke’ Chun Tsenga. Ostatecznie górą byli Szwedzi z Team Maikelele i to właśnie z nimi drużyna Izaka zmierzy się dziś w Wielkim Finale ROG Join the Republic Community Champions. Show rozpocznie się o godzinie 18:00, a start rywalizacji zaplanowany został na godzinę 20:00. Całość zmagań możecie oglądać na Jarock.pl w zakładce Live. Kibicujemy naszym!

Zobacz Wielki Finał  Join The Republic Community Challenge - start o 20:00

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze