Dungeons & Dragons dostanie Open World RPG

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 04 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Nadchodzi złoty czas dla fanów Dungeons & Dragons. Okazuje się, że w produkcji nie ma jednej, nie ma dwóch, ale są AŻ TRZY wysokobudżetowe produkcje z tego uniwersum. Niestety, szczegółów na ten temat nie znamy, ale coś jest na rzeczy!

Dungeons & Dragons dostanie Open World RPG o budżecie AAA

Pod koniec 2019 roku szef Wizards of the Coast, Chris Cocks, poinformował, że świat Dungeons & Dragons rozwinie się o siedem lub osiem gier nad którymi trwają aktualnie prace. Wiemy, że jedną z nich jest Baldur’s Gate 3, a drugą Dark Alliance. Wiemy również, że trzy z planowanych gier będą wysokobudżetowymi produkcjami. Do tego grona należeć będzie dzieło Hidden Path Entertainment.

Twórcy serii Defense Grid, którzy pracowali również przy CS:GO oraz Age of Empires 2 HD, poinformowali, że odpowiadać będą za nową grę w świecie Dungeons & Dragons. I to nie byle jaką, bowiem już teraz wiemy, że mowa o tytule z kategorii open-world RPG, z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, a do tego o budżecie AAA.

Wygląda na to, że na horyzoncie jawi się pełnoprawne RPG w stylu Skyrim, chociaż niektórzy zastanawiają się, czy nie będzie to bardziej Genshin Impact w świecie Dungeons & Dragons. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże, ale warto czekać! Przyda się bowiem odmiana na rynku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze