Dune: Spice Wars rozrasta się!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Dune: Spice Wars, gra strategiczna 4X czasu rzeczywistego od dewelopera Northgard, Shiro Games i współwydawcy Funcom, kontynuuje rozwój dzięki dzisiejszej dużej aktualizacji Line in the Sand. Shiro Games dodało już ogromną ilość grywalnej zawartości od zadebiutowania gry w Early Access, w tym multiplayer, nową frakcję, jednostki latające, nowe budynki i wiele więcej.

Dune: Spice Wars rozrasta się!

Najnowsza aktualizacja dodaje i poprawia kluczowe systemy gry, włączając w to wiele próśb otrzymanych od społeczności w ostatnich miesiącach. Gracze mogą teraz sprawdzić i pochwalić się swoimi osiągnięciami dzięki zupełnie nowej i bardzo pożądanej funkcji — tablicy statystyk na koniec gry. Jednostki wojskowe zostały również zbalansowane i otrzymały znaczące ulepszenia SI.

Dodatkowo, generowanie map i punktów startowych zostało poprawione, aby stworzyć bardziej sprawiedliwy początek gry, dodany został pasek Landsraad, pokazuje on różne fazy rozwoju, czyniąc je łatwiejszymi do śledzenia. Ponadto pojawiły się nowe regiony, sprzęt wojskowy, cechy wioski, operacje szpiegowskie i zmiany w doradcach i wiele więcej.

Wykonana z myślą o fanach intrygi uniwersum Dune, Dune: Spice Wars zapewnia doskonały teatr dla dramatycznego napięcia Wielkich Domów walczących o kontrolę nad przyprawą. Poprowadź swoją ulubioną frakcję i rozwiń swój plan, uderzając w momencie, gdy wrogowie najmniej się tego spodziewają. Więcej informacji tutaj. Dune: Spice Wars opuści fazę Early Access jeszcze w tym roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze